Prienuose stebuklingomis pirštinėmis meras įžiebė eglutę

IMG-5671

Vilija Čiapaitė

Prienuose, Laisvės aikštės viduryje, priešais savivaldybės langus, eglė, išdidžiai išskleidusi šventinį glėbį, laukė progos būti įžiebta. Visa aikštė švytėjo it aukso dulkėmis nusėtais medeliais, kurie masino sustoti po jais ir grožėtis jų stebuklinga šviesa.

Šeštadienio pavakarys kvieste kvietė prieniškius į šventę, kurios metu turėjo būti įžiebta Kalėdinė eglutė. Mažieji laukė Kalėdų Senelio pasirodymo. Kaip žinia, jau daugelis išsiuntę laiškus su prašymais, norais, tad jam priminti apie tai žodžiu buvo puiki proga.

IMG-5857

Dar prieš šventės pradžią aikštė šurmuliavo nuo linksmo vaikų krykštavimo, o suaugusieji ir jaunimas laukė ne tik eglės įžiebimo, bet ir Deivio bei Renatos Norvilų pasirodymo.

Maltiečių sriuba

Kalėdų Senis be jokių garsių atvykimo skambučių aplankė prekeivių palapines, kiekvieną pakalbino ir palinkėjo gražių švenčių, būti sveikais. Ir štai su Elfe patraukė prie Maltiečių, kur kiekvienas galėjo paskanauti sriubos. Tokia sriuba maitinami sunkiai besiverčiantys senoliai, tad, kas tik galėjo, čia pat pinigėlių paaukojo, kad sriubos lėkštė būtų dovana kiekvienam senoliui, kuriam jos būtinai reikia. Kalėdų Senis taip pat į specialią dėžę sudėjo dovanas tiems, kuriems jų labiausiai reikia! Ir štai, patraukė scenos link…

O maltiečiai laukia jūsų paramos, kuria pasidalins su senoliais, kuriems Jūsų skirtas dėmesys bus brangesnis už skaniausią pasaulio pyragėlį: paremkite aukodami į sąskaitą LT384010051004154707, Prienų seneliams.

Stebuklingos Kalėdų Senio pirštinės

Kalėdų Senelis, užlipęs į sceną, pasveikino visus su artėjančiomis šventėmis, pasiuntė linksmą šypsnį į dangų ir šventę pradėjo ne fejerverkais, o baltų snaigių šokiu…

Ir atsitik taip, bet Kalėdų Senis niekaip negalėjo įžiebti eglutės be Prienų rajono savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko. Tik stebuklingos pirštinės ant mero rankų ir suplojus tris kartus, pasirodo, magiškai gali įžiebti lemputes. Taigi, kaip tarė, taip meras ir padarė. Skanduodama aikštė „Viens…, du… trys…“ ir meras, plodamas katutes, įžiebė eglutę, kuri nušvito, nuvilnijo visu grožiu.

Deivis ir Renata

Pagaliau į sceną išėjo daugelio mylimi dainininkai Deivis ir Renata Norvilai. Jų dainos įsiūbavo susirinkusius, o visų mėgstamą dainą dainuoti scenoje buvo pakviesti ir mažieji prieniškiai. Smagios akimirkos ir linksmos dainos neleido sušalti, o vaikams pasibuvimas scenoje su mylimais dainininkais mažiesiems išliks ilgam.

Taip pat skaitykite