Prienuose praūžė LMKL Žvaigždžių diena

Karolis Urba

Sausio 27 d. sausakimšoje Prienų sporto arenoje tikrų tikriausiai praūžė Lietuvos moterų krepšinio lygos Žvaigždžių diena. Dinamiškas ir įvairiaspalvis krepšinio šou, apie kurį tikrai bus kalbama ne vieną mėnesį, vietinius žiūrovus pradžiugino ir gausiais Prienų krašto akcentais.

Visose šou programose dalyvavo mūsų krašto atstovai. Rita Žilinskaitė iš Balbieriškio, atstovaujanti „Utenos“ komandai, varžėsi tritaškių konkurse ir užėmė antrąją vietą. „Tulpės“ sanatorijos prizą Ritai įteikė direktorė Liucija Patinskienė. Konkurso metu darbavosi Prienų KKSC jaunieji krepšininkai.

„Taikliojo dueto“ konkurse buvo labai daug Prienų žiūrovams pažįstamų veidų, nes kartu su moterų lygos atstovėmis jame dalyvavo „Prienų“ krepšinio komandos žaidėjai, tame tarpe ir prieniškiai Paulius Ivanauskas, Domantas Šeškus ir „Rūdupio-KKSC“ lyderis Mantvydas Gečionis, rungtyniaujantis Regionų krepšinio lygoje. Būtent Mantvydas su partnere ir tapo šio konkurso nugalėtojais.

Žvaigždžių dienos akcentu tapo rungtynės tarp LMKL rinktinės ir legendinių šalies krepšininkų su Arvydu Saboniu priešakyje. Šioje programos dalyje žiūrovai išvydo prieniškę Mantę Kvederavičiūtę ir Prienų KKSC trenerį Ričardą Maceiną, kuris treniruoja ir LMKL komandą „Aistės-LSU“.

Dar gausesnis prieniškių būrys buvo matomas kultūrinėje šventės programoje: žiūrovus džiugino Prienų KLC pramoginių ir sportinių šokių kolektyvas „Solo“ ir krepšinio klubo „Prienai“ šokėjų palaikymo grupė.

Žinoma, taip pat buvo smagu stebėti Aleksandro iš „Rondo“ ir Kauno rajono choro „Božolė“ pasirodymus.

Trys šventės valandos prabėgo nepastebimai. Pagrindinė šventės organizatorė LMKL generalinė direktorė Audra Ginelevičienė nuoširdžiai padėkojo visiems prisidėjusiems prie Žvaigždžių dienos organizavimo ir džiaugėsi, jog pavyko Prienų žiūrovams surengti krepšinio šou su pasaulyje žinomais krepšininkais ir parodyti, kad moterų krepšinis tampa vis populiaresnis mūsų šalyje. Paklausta, ar sunku buvo prisišaukti krepšinio legendas, atsakė, jog jie nuostabūs ir paprasti vyrai, o A. Sabonis buvo katalizatorius, davęs mintį surinkti „jauną chebrą“. LMKL generalinė direktorė ypač už pagalbą organizuojant renginį padėkojo rajono savivaldybės vadovams ir Prienų KKSC darbuotojams. Pasak A. Ginelevičienės, Prienų jauniesiems KKSC krepšininkams lyga padovanojo kamuolių ir sportinę aprangą.

Žinomas krepšinio treneris Edas Nickus, kurį drąsiai galima pavadinti Prienų draugu, renginį įvertino vienu žodžiu „fantastika“. Pasak jo, visi čia atėję nieko neprarado, o tik atrado, todėl reikia džiaugtis, jog moterų krepšinio renginys pritraukė tiek žiūrovų. Anot E. Nickaus, LMKL – gerame kelyje, o tokios šventės tik dar daugiau prideda populiarumo krepšiniui.

LKF vykdomasis direktorius Paulius Motiejūnas prisipažino, jog pirmą kartą dalyvavo moterų Žvaigždžių dienoje ir jam renginys labai patiko. „Gavau daug teigiamų emocijų, o tai rodo, kad renginys buvo vertas dėmesio“, – pabrėžė P. Motiejūnas.

Seimo narys Andrius Palionis, kaip visada, buvo lakoniškas ir šventę pavadino super renginiu, o Julija Palionienė pridūrė, jog smagu, kad būtent Prienuose vyko toks krepšinio šou.

Krepšinio klubo „Prienai“ direktorius Aurimas Bartuška, kurį galima įvardinti šio renginio krikštatėviu, pasakė, jog labai norėjosi parodyti, jog arenoje galima organizuoti tokio pobūdžio renginius, kurie bus įdomūs Prienų krašto žmonėms. Anot A. Bartuškos, panašių renginių organizavimas – tai būtent tas kelias, kuris padės arenai pačiai dalinai išsilaikyti finansiškai.

O kad renginys vyktų sklandžiai, dirbo daug žmonių, kurie nusipelnė didžiausios pagarbos. Daug techninio darbo, ruošiant šventę, atliko ir Prienų KKSC kolektyvas, kuriam ir užsitęsė renginio pabaiga.

Ir visgi nebuvo apsieita be problemų: didžiulio srauto interneto naudotojų neišlaikė bevielio interneto įranga, ir antroje šventės pusėje arenoje buvo dingęs interneto ryšys. Ką gi, tokie nesklandumai pasitaiko visur.

Taip pat skaitykite