Prienuose praūžė Lietuvos badmintono taurės varžybos

IMGP6600 (1)

kvitrina.com

Kovo 7 d. į Prienų sporto arenoje  vykusiose Lietuvos badmintono taurės varžybas susirinko visi stipriausieji šalies badmintono meistrai. Stipriausiųjų grupėje varžosi ir mūsų krašto badmintono klubų atstovai: Gerda Trakymaitė, Neringa Žvirblytė (BK „Svajonė“), Augustas Valatka (Prienų BSK), Ąžuolas Barkauskas, Darius Mieliauskas (BK „Svajonė“), Mantas Šatrauskas (Prienų BK).

Kitose grupėse (C, D) varžybose dalyvauja BK „Svajonė“, Prienų BSK, Prienų BK ir Birštono BK atstovai.

Varžybas pradėjo mišrūs visų grupių dvejetai. Gerda Trakymaitė „A“ grupėje poroje su Aivaru Kvedarausku galutinėje rikiuotėje užėmė 6-ąją vietą.

Šeštąją vietą BK „Svajonė“ atstovės Gerda Trakymaitė ir Neringa Žvirblytė užėmė ir moterų dvejetų turnyre. N. Žvirblytė dar išbandė savo jėgas vienetų varžybose, kur iškovojo 7-ąją vietą.
Vyrų „A“ grupėje, kurioje susirinko visas šalies badmintono elitas, mūsų krašto atstovai vienetų varžybose užėmė vietas antrajame ir trečiajame dešimtukuose. Geriausiai sekėsi Mantui Šatrauskui (Prienų BK), kuris pasidalino 11-12 vietas.

„C“ grupėje dvejetų varžybose sėkmingai pasirodė Birštono BK atstovai. Moterų dvejetų varžybose Birutė Baranauskaitė ir Laima Chomskytė užėmė 2-ąją vietą, o mišrių dvejetų kovose Birutė Baranauskaitė poroje su Kristijonu Jucum iškovojo trečiąją vietą.

„D“ grupėje prizines vietas iškovojo BK „Svajonė“ nariai. Dainius Zinkus buvo antras vyrų vienetų varžybose, o Žilvinas Rėklaitis užėmė 4-ąją vietą.

 Tą pačią dieną Vilniuje vyko Lietuvos badmintono taurės varžybos „B“ ir „E“ grupėse.
„B“ grupės vyrų vienetų varžybose Dalius Juodsnukis (Prienų BK) buvo trečias.
Sėkmingai „E“ grupėje pasirodė Romutis Juodsnukis (Prienų BK), kuris vienetų kovose buvo pirmas, o dvejetų varžybose poroje su Valerijumi Vasilčenko užėmė antrąją vietą. Prizinę vietą „E“ grupės moterų dvejetų varžybose iškovojo Sonata Buikienė (Birštono BK) ir Vilma Galinytė (Prienų BK). Jos buvo antros. V. Galinytė poroje su M. Pužausku iš Marijampolės mišrių dvejetų varžybose užėmė 4-ąją vietą.

Taip pat skaitykite