Prienuose keturių šalių badmintonininkai varžėsi dėl mero taurės

 

Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ nariai su treneriu V.R. Sidaravičiumi

Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ nariai su treneriu V.R. Sidaravičiumi

 

kvitrina.com

Vasario 24 d. Prienų sporto arenoje šeimininkavo badmintono bendruomenės nariai iš keturių šalių. Dalyvauti atvirame Prienų badmintono čempionate atvyko 12 Lietuvos badmintono klubų nariai ir svečiai iš Baltarusijos, Latvijos ir Rusijos. Mūsų kraštui atstovavo Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ ir Birštono badmintono klubo nariai.

Varžybos vyko vienetų, vyrų, moterų, mišrių dvejetų grupėse. Dalyviai, kurie varžėsi dvejetų varžybose, buvo suskirstyti į tris grupes pagal pajėgumą.

Pajėgiausioje „A“ grupėje žaidė BK „Svajonė“ lyderė Gerda Trakymaitė ir po pertraukos į sportą grįžusi Neringa Žvirblytė.

Pirmiausiai buvo išaiškinti nugalėtojai mišrių dvejetų varžybose, kurios vyko „A“, „B“, „C“ grupėse.

„C“ grupėje Balbieriškio BK „Svajonė“ atstovai Toma Petraškaitė ir Ernestas Leonavičius užėmė ketvirtąją vietą. Šioje grupėje pirmi buvo Valentinas Stončius ir Kristina Poškutė.

„B“ grupėje 4-ąją vietą iškovojo Birštono badmintono klubo atstovai Birutė Baranauskaitė ir Kristijonas Jucys, 6-ąją – Laima Chomskytė ir Paulius Jūras, 7-ąją – Rasa Radžiūnaitė (BK „Svajonė“) ir Evaldas Čižinauskas. Šioje grupėje nugalėjo  Dmitrij Blynov ir Ksenia Tatarinova (Rusija).

IMGP5928

„A“ grupėje nugalėtojų laurus iškovojo Gerda Trakymaitė (BK „Svajonė“) ir Evaldas Bradūnas. Neringa Žvirblytė (BK „Svajonė“) su Marijumi Stankevičiumi užėmė 6-ąją vietą.

IMGP5960

Moterų dvejetų varžybose „A“ grupėje triumfavo BK „Svajonė“ atstovės Gerda Trakymaitė ir Neringa Žvirblytė.

„B“ grupėje Birštono badmintono atstovės Laima Chomskytė ir Birutė Baranauskaitė buvo antros, o Balbieriškio BK „Svajonė“ atstovės Rasa Radžiūnaitė ir Toma Petraškaitė užėmė 4-ąją vietą. Nugalėjo Rusijos atstovės Margarita Antonova ir Ksenia Tatarinova.

IMGP6051

Vyrų dvejetų varžybose „C“ grupėje varžėsi Balbieriškio BK „Svajonė“ atstovai Ernestas Leonavičius ir Darius Mieliauskas, kurie iškovojo 3-iąją vietą, o nugalėjo Mindaugas Dobilas ir Jonas Lukoševičius.

IMGP6266

Vienetų varžybose dalyviai nebuvo skirstomi į pajėgumų grupes ir visi dalyvavo „A“ grupės varžybose. Į finalą prasimušė BK „Svajonė“ atstovė Gerda Trakymaitė ir latvė Tereze Balode. Deja, Gerdai nepavyko iškovoti trečiojo aukso apdovanojimo Prienų čempionate. Balbieriškietė liko antra. Pergalę šventė Tereze Balode. Neringa Žvirblytė iškovojo 6-ąją vietą, Rasa Radžiūnaitė – 7-ąją, Toma Petraškaitė – 8-ąją.

IMGP6076

Vyrų vienetų varžybose BK „Svajonė“ atstovas Darius Mieliauskas užėmė 7-ąją vietą, o nugalėjo Aivaras Kvedarauskas.

Taip pat skaitykite