Prienuose įsteigtas dar vienas visuomeninis rinkimų komitetas

arunas1Portalas kvitrina.com jau rašė, jog Prienuose ruošiamasi steigti dar vieną visuomeninį rinkimų komitetą, kurio lyderiu buvo įvardijamas socialdemokratas Arūnas Vaidogas.

Spalio 31 d. VRK užregistravo komitetą, kurio koordinatoriumi yra A. Vaidogas.

Komiteto, kuris kol kas gavo „Al visuomeninio rinkimų komiteto“ pavadinimą, sąraše yra dvi dabartinės kadencijos Tarybos narės (Vilma Vaidogienė ir Liuda Šeškuvienė), daug sporto ir visuomeninių organizacijų atstovų ir kitų žinomų krašte žmonių.

Pasak komiteto koordinatoriaus A. Vaidogo, šiuo metu komitete yra 95 nariai, o rinkimų sąrašas ir kandidatas į merus bus aiškūs kitą savaitę.

Komiteto sąraše yra nemažai LSDP narių.Tačiau LSDP Taryba, vadovaudamasi LSDP statuto 11.3 straipsniu, yra priėmusi sprendimą, kad Socialdemokratų partijos nariai savivaldybių Tarybų rinkimuose gali dalyvauti tik kaip LSDP keliami kandidatai.

Tiesa, šį partijos sprendimą patys socialdemokratai traktuoja skirtingai.

 

Vacys Staknys

Taip pat skaitykite

29 komentarai

  1. Vėtra

    šiaip tai nėra ko pergyvent, meru bus tas kurį išrinksime, o tuomet tereiks palinkėti jam sėkmės ir neleisti užmigti ant laurų nuolat primenant apie duotus pažadus .Linksmas rinkėjų viliojimo periodas prasideda gerbiami ponai, geros medžioklės.