Prienuose atidaryta dar viena specializuota „Pas Ireną” parduotuvė

IMGP4974Prienuose, Vytauto g. 16 namo pirmajame aukšte (šalia sankryžos prieš autobusų stotį), duris atvėrė nauja, moderni, specializuota avalynės parduotuvė „Pas Ireną”.

Tiesa, parduotuvėje, kurią drąsiai galima pavadinti mini salonu, be avalynės, pirkėjų lauks ir gana didelis pasirinkimas rankinių, piniginių, šalikėlių ir kitokių aksesuarų.

Pasak mini salono šeimininkės Irenos, tai ne pirmoji jos įkurta parduotuvė – Vytauto g. 36 namo pirmajame aukšte yra įsikūrusi drabužių parduotuvė.

Anksčiau avalynė, rankinės ir piniginės buvo parduodamos būtent minėtoje parduotuvėje. Irenos teigimu, vis tik buvo nutarta Vytauto g. 36 parduotuvėje palikti tik rūbus, o Vytauto g. 14 įrengti avalynės mini saloną.

Kovo 9 d. avalynės mini salonas „Pas Ireną” pakvietė pirmuosius pirkėjus. Anot salono šeimininkės, pirkėjai, ypač pirkėjos, jau surado parduotuvę ir apsipirko. Irena teigė, jog mini salone bus įvairių gamintojų kolekcijos, vyks lojalumo akcijos.

„Savo klientams siūlysime kokybišką produkciją prieinamomis kainomis. Geriausias būdas įteikti sau dovaną – tai užeiti į mūsų mini saloną”, – įsitikinusi Irena, su šypsena pasitinkanti klientus.

Avalynės mini salonas dirbs pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 iki 18 ir šeštadieniais iki 14 val.

Beje, parduotuvėje nemažas apavo pasirinkimas laukia ir jaunimo. Ne paslaptis, jog jaunuoliai mėgsta patogią avalynę. Čia jos tikrai galima įsigyti ne tik savo skoniui patenkinti, bet ir už prieinamą kainą. Taip pat Irena patikino, jog mini salonas stengsis prisilaikyti prie sezoniškumo. Netrukus bus galima įsigyti ir vasarinės avalynės, kuri tikrai atitiks mados tendencijas. Be abejo, labai malonu, kad čia galima atrasti ir moterų pamėgtų šalių, piniginių. Tai labai šaunus, rodos, toks paprastas, bet beveik kiekvienos moters širdžiai mielas aksesuaras, nuteikiantis maloniai. Rankinių spalvos, atspalviai leis moterims pritaikyti jas prie bet kokio rūbo, metų laiko. Kiekviena save mylinti ir gerbianti moteris čia galės patenkinti savo norus ir poreikius.

Pokalbio metu į saloną užsuko ne viena pirkėja. Gera buvo žiūrėti, kai iškart buvo pastebėta avalynės, rankinių įvairovė, ir tai labai šaunu. Gera žinia, manau, tarpusavyje pasidalins ne viena moteris, mergina. Juk pats geriausias kokybiškos prekės įvertinimas – nesikandžiojančios kainos ir pirkėjų gausa.
MG_2015_v3

Taip pat skaitykite