Gimnazistai domėjosi sporto renginių organizavimu ir žurnalistiniu darbu

DSC_0789Vasario mėnesį Druskininkuose vyko Lietuvos olimpinio komiteto (LTOK) Žiemos sporto šakų federacijos ir Druskininkų savivaldybės mokymai jauniesiems sporto žurnalistams, fotografams ir renginių organizatoriams bei Žiemos sporto festivalis.

Į mokymus, lydimi kūno kultūros mokytojos Dalios Šklėriūtės ir muzikos mokytojos Romos Ruočkienės, vyko šeši mūsų gimnazijos mokiniai. Žurnalistų mokymuose dalyvavo Skirmantė Mazuronytė, fotografų – Ugnė Revinskaitė, renginių organizatorių – Martyna Bendinskaitė, Deividas Juknys, Deimantė Černevičiūtė ir Povilas Juškevičius.
Mokymų metu moksleiviai dirbo su savo sričių profesionalais: lrytas.lt fotografu Tomu Bauru, delfi.lt žurnalistais ir sporto renginių organizatoriumi.
Įgytas teorines žinias fotografai ir žurnalistai galėjo pritaikyti jau kitą dieną Žiemos sporto festivalio metu.

Gimnazijos žurnalistės gavo užduotį apklausti ir nufotografuoti druskininkiečius. Jų darbo rezultatą galima pamatyti delfi.lt svetainėje http://www.delfi.lt/lmz/naujienos/ziemos-festivalio-dalyviai-dziaugesi-renginiu-druskininkuose.d?id=67201546.
Projekto „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas“ dalyviams suteikta galimybė turėti savo sporto skiltį delfi.lt portale. Mūsų gimnazijoje vyksta daug įdomių ir tradicinių sporto renginių, tad turėsime galimybę iš karto plačiai paskleisti  informaciją.

Ugnė Revinskaitė

Taip pat skaitykite