Prienų „Žiburio“ gimnazijos dainingi vaikinai dalyvaus zoniniame „Dainų dainelės“ etape!

IMG_3889

Sausio 12 dieną Prienų „Žiburio“ gimnazijos aktų salėje skambėjo dainingiausių Prienų rajono mokyklų mokinių balsai. Čia vyko didelio susidomėjimo sulaukusio vaikų ir moksleivių konkurso „Dainų dainelė“ rajoninis turas. Dalyviai varžėsi A, B, C ir D kategorijose. Iš viso savo jėgas išbandė trylika ansamblių, duetų ir solistų.

Septynių iš jų pasirodymai pateko į kitą etapą. Džiugu, kad tarp jų puikavosi ir Prienų „Žiburio“ gimnazijos vaikinų ansamblis: Dominykas Baronas, Marius Matulis, Paulius Zagurskas, Rokas Kondrotas, Vladas Šatas, Arūnas Bendoraitis, Gytis Sabaliauskas, Gytis Kazlauskas, Pijus Deltuva, Žilvinas Liutkus, Kasparas Gudaitis ir Vytautas Mitkevičius. Gimnazistai atliko lietuvių liaudies dainą, aranžuotą N. Sinkevičiūtės, „Išsprok, išsprok, ąžuolėli“, B. Gorbulskio bei V. Palčinskaitės kūrinį, aranžuotą R. Ruočkienės, „Mėlynos gatvelės“ ir partizanų dainą „Laukus, miškus ir klonius“. Paklausus vadovės R. Ruočkienės, dėl ko ji jaudinosi labiausiai, ilgai negalvodama atsakė, kad vaikinai turėjo atlikti viską a-capella, tad bent vienintelis nukrypimas galėjo reikšti visos dainos blogą sąskambį.

Vaikinai toliau repetuoja ir ruošiasi dainuoti zoniniame etape, kuris vyks sausio 27 dieną Marijampolėje. Linkime didžiausios sėkmės!

Miglė Kazlauskaitė

Nuotrauka autorės

Taip pat skaitykite