Prienų „Žiburio“ gimnazijos bendrabutyje svečiavosi Fons Joosten

Kovo 16–22 dienomis dvidešimt devintą kartą viešėjo Prienų „Žiburio“ gimnazijos ir bendrabučio rėmėjas Fons Joosten iš Olandijos.

Svečias lankėsi gimnazijos bendrabutyje. Visi bendrabutyje gyvenantys mokiniai ir jų auklėtojai, svečiai – Fons Joosten, mokytoja Jūratė Grybauskienė ir gimnazijos direktorė Irma Šneiderienė – maloniai bendravo prie stalo gerdami arbatą bei užkandžiaudami. Dėkojome savo svečiui olandui ne tik už saldumynų dėžes, bet ir už tai, kad tik jo dėka daugelis čia gyvenančių mokinių turi galimybę mokytis Prienų „Žiburio“ gimnazijoje ir siekti savo tikslų. Svečias nuoširdžiai atsakė: „Ačiū jums, nes jei nebūtų jūsų, nebūtų ir manęs čia. Aš džiaugiuosi, kad galiu padėti mokiniams ir suteikti jiems galimybę mokytis, kad gautų atestatą, kad turėtų išsilavinimą, nes juk tai ir yra svarbiausia.“

Fons Joosten – svarbiausias mūsų svečias ir mūsų draugas. Atsisveikindami tarėm jam nuoširdų lietuvišką ačiū, palinkėjom saugios ir laimingos kelionės namo. Jis visada laukiamas ir bendrabutyje.

 

Bendrabučio auklėtoja Dalia Baranauskienė

 

Taip pat skaitykite