Prienų „Žiburio“ gimnazijoje savaitę vyks Erasmus+ projektinis susitikimas: dalyvauja mokiniai ir mokytojai iš Italijos, Prancūzijos ir Turkijos

Prienų „Žiburio“ gimnazijoje įgyvendinama programa Erasmus+, kurioje gimnazija dalyvaus trejus metus, projekto koordinatorė yra gimnazijos direktorė Irma Šneiderienė. Balandžio 9–15 dienomis Prienų „Žiburio“ gimnazijoje svečiuosis moksleiviai ir juos lydintys mokytojai iš Italijos, Prancūzijos ir Turkijos. Gimnazijoje vyks projektinis Erasmus+ susitikimas tema „Tiriamieji-kūrybiniai-praktiniai darbai mokiniams ir mokytojams netradicinėse edukacinėse aplinkose. Lietuvos švietimo sistema“.

Svečiai savaitę viešės dalyvių iš gimnazijos namuose, dalyvaus ekskursijose po mokyklą, Prienų krašto muziejuje keps duoną, miestą, aplankys Trakus, Vilnių, Kauną, Rumšiškes. Visi projekto dalyviai mokysis lietuvių kalbos, dalyvaus ir stebės fizikos, praktinio biologijos-chemijos darbo, anglų kalbos, rusų kalbos, informatikos, istorijos, dailės, muzikos, kūno kultūros pamokas. Be to, projekto dalyviai gimnazijoje klausysis pranešimų, diskutuos įvairiais klausimais.

Daug svečių iš kitų šalių lankysis visą savaitę, tad juos pastebėję nedvejokit ir pasisveikinkit, susipažinkit – juk galbūt vienas jų galėtų tapti Jūsų geriausiu draugu!

Ugnė Revinskaitė

 

 

Taip pat skaitykite