Prienų „Stihl“ futbolininkai neprilygo svečiams iš Kauno

IMGP5876Sausio 7 d. Prienų „Stihl“ futbolininkai „Futsal A lygos“ čempionate žaidė septintojo turo rungtynes su Kauno „LSU-Atleto“ komanda.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių iniciatyvą į savo rankas paėmė svečiai iš Kauno. „Stihl“ komandos žaidime nesijautė aštrumo ir antroje kėlinio pusėje išryškėjo „LSU-Atleto“ pranašumas. Pirmajame kėlinyje į aikštelės šeimininkų vartus krito 3 įvarčiai. Pirmieji du buvo įmušti vienas po kito – 10 ir 12 kėlinio minutę. Likus iki pirmojo kėlinio 2 min. buvo įmuštas ir trečiasis įvartis (0:3).

Po pertraukos situacija aikštelėje nelabai pasikeitė. Tiesa, „Stihl“ futbolininkų žaidime atsirasdavo aštrumo, bet ne tiek, kad būtų perimta iniciatyva. 7-ąją antrojo kėlinio minutę „Stihl“ vartininkas turėjo išimti jau ketvirtąjį kamuolį iš savo vartų (0:4). Ir tik tada Prienų komandai pavyko sušvelninti rezultatą (1:4).

Tiesa, po šio įvarčio aikštelės šeimininkų žaidimas tapo aktyvesnis. Deja, įmušti dar vieną nepavyko, nors du kartus kamuolys ir buvo pataikęs į virpstą.

Po šio pralaimėjimo „Stihl“ komanda nukrito į penktąją turnyrinės lentelės vietą.