Prienų sporto arenoje JSO surengtame badmintono turnyre – Gerdos Trakymaitės triumfas

IMG_1038

kvitrina.com

Sausio 4 d. Prienų sporto arenoje vėl šeimininkavo badmintonas. Kauno JSO klubas surengė savo pirmąjį šių metų turnyrą, kuriame dalyvavo šimtai badmintono mėgėjų iš visos Lietuvos. Turnyre savo jėgas išbandė ir mūsų krašto badmintonininkai iš Balbieriškio, Birštono ir Prienų, kurie dalyvavo visose meistriškumo grupėse.

„A“ grupėje moterų vienetų varžybose triumfavo Balbieriškio badmintono klubo atstovė Gerda Trakymaitė (I vieta). Rasa Radžiūnaitė (Balbieriškio badmintono klubas) šioje grupėje liko trečia. Gerda Trakymaitė su Rasa Radžiūnaite buvo trečios moterų dvejetų varžybose. Rasa Radžiūnaitė su Augustu Valatka (Prienų sporto badmintono klubas) mišrių dvejetų varžybose liko ketvirti.

Vyrų vienetų varžybose dalyvavo 4 mūsų krašto badmintonininkai. Geriausią rezultatą pasiekė Augustas Valatka, kuris užėmė ketvirtąją vietą. Dalius Juodsnukis buvo šeštas, Ąžuolas Barkauskas (Balbieriškio badmintono klubas) – 9, Deivydas Žilinskas (Prienų badmintono klubas) – 10.

„B“ grupėje mūsų kraštiečiai dalyvavo dvejetų varžybose. Vyrų dvejetų varžybose dėl trečiosios vietos susitiko Paulius Jūras (Birštono badmintono klubas) su Daliumi Juodsnukiu (Prienų badmintono klubas) ir Algirdas Kepežinskas (Prienų sporto badmintono klubas) su kauniečiu Salvijumi Stravinsku. Šią kovą laimėjo Paulius Jūras ir Dalius Juodsnukis.

IMGP3083

Moterų dvejetų varžybose Birštono badmintono klubo atstovė Birutė Baranauskaitė su Klaipėdos badmintonininke Judita Vadeikiene iškovojo trečiąją vietą. Dar viena Birštono badmintono klubo žaidėja Laima Chomskytė su partnere buvo aštunta.

„C“ grupėje vyrų dvejetų varžybose Prienų badmintono klubo atstovai Romutis Juodsnukis ir Deivydas Žilinskas užėmė ketvirtąją vietą, o šio klubo narė Vilma Galinytė su Jurga Misiuviene – šeštąją.

IMG_1033

„D“ grupėje iš mūsų kraštiečių geriausiai sekėsi Balbieriškio badmintono klubo nariams Laurynui Mitrulevičiui ir Žilvinui Rėklaičiui bei Prienų badmintono klubo atstovams Deivydui Žilinskui ir Vilmai Galinytei, kurie vyrų ir mišrių dvejetų varžybose užėmė trečiąsias vietas.

Taip pat skaitykite