Prienų sporto arenoje debiutavo futbolas

Kovo 9 d. Prienų sporto arenoje vyko tarpmiestinis vaikų salės futbolo turnyras Kovo 11 paminėti.
Turnyre dalyvavo dešimt įvairaus amžiaus komandų, kurios buvo suskirstytos į 3 grupes : vaikinai (1997 m), vaikinai (2000), merginos (be amžiaus cenzo).

1997 m. vaikinų grupėje varžėsi keturios komandos: Prienų, Varėnos, Druskininkų ir Keturvalakių (Vilkaviškių r.). Pirmą vietą iškovojo svečiai iš Druskininkų, antra liko Prienų „Ąžuolo“ komanda. Varėnos atstovai buvo treti, o Keturvalakių futbolininkai užėmė ketvirtą vietą.

2000 m. vaikinų grupėje geriausiai pasirodė Birštono sporto centro futbolininkai, kurie 7:4 įveikė „Ąžuolo“ komandą ir 14:0 sutriuškino Druskininkų bendraamžius. Antra vieta atiteko „Ąžuolo“ futbolininkams, kurie 6:1 nugalėjo svečius iš Druskininkų.

Merginų grupėje nepralenkiamos buvo „Žiburio“ merginos. Žiburietės 3:0 įveikė Marijampolės atstoves ir 6:0 Keturvalakių futbolininkes. Marijampolės ir Keturvalakių komandų susitikimas baigėsi taikiai (1:1). „Žiburio“ komanda tapo turnyro nugalėtoja, antra liko Marijampolės, o trečia – Keturvalakių komandos.

Turnyras praėjo organizuotai. Ir visgi norėtųsi, kad žaidžiant futbolą, būtų imtasi papildomų apsaugos priemonių – už vartų būtina ištiesti apsauginį tinklą bei aplink aikštelę įrengti bortus, kad nereikėtų krapštyti kamuolį iš po tribūnų po kiekvieno smūgio .

Taip pat skaitykite