Prienų socialdemokratai dalyvavo LSDP suvažiavime

20150501LSDP Prienų skyriaus pirmininkas Alvydas Vaicekauskas 2015 m. gegužės 1 d. kartu su 12 bendrapartiečių iš Prienų rajono dalyvavo XXXIII LSDP suvažiavime. Suvažiavimo metu ne tik trimitais bei į dangų paleistais balionais buvo paminėta Gegužės 1-osios šventė, bet ir išrinktas LSDP pirmininkas, taryba bei prezidiumas. Kaip žinia, LSDP pirmininku jau ketvirtą kartą tapo A. Butkevičius, kuris džiaugėsi ne tik Vyriausybės, bet ir puikiais bendrapartiečių pasiekimais savivaldos rinkimuose.

Šiame suvažiavime daugiau nei 1400 atvykusių dalyvių audringai palaikė LSDP Garbės pirmininko V. P. Andriukaičio išsakytą nuomonę, kad Prienuose, o gal dar ir Vilniuje, turi būti pastatyta nusipelniusio Lietuvai ir literatūrai poeto Justino Marcinkevičiaus skulptūra. Mums, prieniškiams buvo labai malonu tai girdėti.

Šiuo metu galime pasidžiaugti, kad po metų, 2016 m. gegužės 1 d., bus švenčiamos pirmosios šalyje politinės organizacijos – LSDP įkūrimo 120 metinės. Tokio jubiliejaus LSDP partija sulaukė, nes niekada nepamiršo, kad partijos stiprybė – patirtis, jaunatviškumas ir vienybė.

 

LSDP Prienų skyriaus informacija

Taip pat skaitykite