Prienų „Šilo“ orientacininkas – „Vilnius 2018“ tarptautinių daugiadienių varžybų nugalėtojas

Gegužės 11-13 dienomis Vilniaus apylinkėse vyko tarptautinės 3-jų dienų orientavimosi sporto varžybos „Vilnius 2018“. Visas tris dienas dalyvių laukė skirtingos trasos skirtingose Vilniaus vietovėse. Pirmąją dieną sportininkai įveikinėjo sprinto trasas Lazdynuose, antrąją dieną dalyvių laukė Gariūnai, trečiąją – Juodegliai.

IMG_0737

Susumavus trijų dienų rezultatus vyrų elito grupės čempionu tapo Prienų „Šilo“ sportininkas Vytautas Beliūnas. Pirmąją dieną finišavęs ketvirtas, per likusias dvi dienas sugebėjo atsirevanšuoti konkurentams ir iškovojo pirmąją vietą.

IMG_0729

Moterų elito grupėje OSK „Šilas“ sportininkės Milda Radzivonaitė užėmė 4-ąją vietą, Indrė Beliūnė 5-ąją.

V20 grupėje Rokas Lipnickas iškovojo trečiąją vietą, V16 amžiaus grupėje Pijus Maciulevičius 9-tą vietą, V40 grupėje Rimvydas Arlauskas trijų dienų sumoje finišavo ketvirtas.