Prienų „Rūdupio“ futbolininkai patyrė skaudų pralaimėjimą

Praeito sezono LFF II lygos Pietų zonos čempionai Prienų „Rūdupio“ futbolininkai šiame sezone po sėkmingo starto pradėjo buksuoti.

Pirmiausiai, antrose sezono rungtynėse su Vilniaus „MRU“ komanda „Rūdupio“ futbolininkai išsigelbėjo nuo pralaimėjimo tik per teisėjo pridėtą minutę. Įvartį pelnė Rolandas Gumbrys. Rungtynės pasibaigė taikiai (1:1).

Rungtynėse su „Trakų-2“ komanda pirmasis kėlinys nežadėjo nieko blogo. „Rūdupio“ futbolininkai po praleisto įvarčio (0:1) labai greitai atstatė lygybę. Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Jaunius Juozaitis (1:1).

Deja, antrame kėlinyje „Rūdupio“ komanda nesugebėjo nuginkluoti varžovų vartininko, o patys į savo vartus praleido net 3 įvarčius (1:4).

Tai pirmoji Prienų komandos nesėkmė šiame sezone.