Prienų „Rūdupio“ futbolininkai LFF čempionate iškovojo dar dvi pergales

Ignas Mineikis

Birželio 15 ir 20 dienomis Prienų „Rūdupio“ futbolininkai LFF II lygos Pietų zonos čempionate sužaidė dvejas rungtynes ir abejose iškovojo pergales.

Susitikime su Kaišiadorių „GB United“ futbolininkais Prienų komanda mačo eigoje du kartus pirmavo (0:1, 1:2), bet abu kartus rezultatas buvo išlygintas (1:1, 2:2). Vis tik kėlinio pabaigoje „Rūdupiui“ pavyko pasižymėti dar kartą ir iškovoti pergalę (2:3).

Rungtynėse su Visagino komanda „Rūdupio“ futbolininkai žaidė gan banguotai.
Pirmajame kėlinyje Prienų komanda pirmoji įmušė įvartį, bet antrojo kėlinio pradžioje jau turėjo vytis varžovus (1:2). Vis tik vėliau „Rūdupio“ futbolininkai sugebėjo sustyguoti savo žaidimą. Tiesa, ir varžovai prisidėjo, kad Prienų komanda laimėtų rungtynes. Visagino komanda  įmušė įvartį į savo vartus ir rezultatas tapo lygus (2:2). Mantas Karčiauskas išvedė „Rūdupio“ komandą į priekį (3:2). Iki rungtynių pabaigos į Visagino vartus buvo įmušti dar du įvarčiai ir Prienų komanda iškovojo įtikinamą pergalę (5:2).