Prienų rajono Savivaldybės tarybos posėdis: buvęs mokyklos pastatas socialiniu būstu netaps

526be7ec8b032

Vacys Staknys

Prienų rajono Savivaldybės taryba gruodžio 22 d. posėdyje, pritardama projekto „Prienų rajono socialinio fondo plėtra” įgyvendinimui, nutarė 366 444,71 € investuoti ne į buvusių Klebiškio pradinio mokymo skyriaus patalpų rekonstrukciją, o socialiniams būstams įsigyti. Toks sprendimas leis įsigyti daugiau butų ir efektyviau panaudoti ES fondo ir savivaldybės biudžeto lėšas.

Tarybos nariai nutarė pripažinti netekusiu galios sprendimą „Dėl laisvos valstybinės žemės sklypo Nešeikių kaime (Balbieriškio seniūnijoje) pripažinimo būtinu visuomenės poreikiams ir jo įtraukimo į neprivatizuotinų sklypų sąrašą”. Toks sprendimas buvo priimtas, nes savivaldybės administracijai pavyko susitarti su dabartiniu žemės sklypo nuomininku, jog sklype esančiu Nešeikių tvenkiniu servituto teise galės naudotis visi poilsiautojai.

Klausimas „Dėl valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo komisijos sudarymo“ buvo atidėtas, nes Tarybos nariams nebuvo priimtina Nacionalinės žemės tarnybos Prienų ir Birštono skyriaus vedėjos Vilmos Aleknavičienės kandidatūra.

Kiti 24 sprendimai buvo patvirtinti. Kitas Prienų rajono Savivaldybės tarybos posėdis vyks 2016 m. sausio 28 d.

 

Taip pat skaitykite