Prienų rajono savivaldybės meras pristatė savo komandą ir pažėrė įdomių pasiūlymų

IMG_3688

Vacys Staknys

Gegužės 8 d. Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas surengė spaudos konferenciją, rajono žurnalistams pristatė savo komandą ir apžvelgė ateinančius darbus. 

Pasak jo, naujos mero funkcijos prideda daugiau galimybių, bet ir kartu didėja atsakomybė.
A. Vaicekauskas į savo komandą pakvietė partietę Jūratę Zailskienę ir partnerių valdančiojoje koalicijoje lyderę Laimutę Jančiukienę. Jos tapo vicemerėmis. Komandoje liko mero patarėja Agnė Dargužienė ir buvo pakviesta viešųjų ryšių specialistė Viktorija Ignatavičienė.  Komanda papildė Jūratė Mickevičienė, kuriai atiteko administracijos direktoriaus postas. Tiesa, kol kas ji paskirta laikinai, kol vyksta patikrinimo procedūros. Po pažymos gavimo, anot mero, bus pasirašytas potvarkis dėl jos skyrimo į nuolatines pareigas. Mero komandoje liko Birutė Žvirblienė, kuri ir toliau rūpinsis Tarybos reikalais. Tiesa, dabar jos pareigos ne Tarybos sekretorė, o Tarybos posėdžių sekretorė.

Vicemerė Laimutė Jančiukienė kuruos socialinę bei sveikatos sritis, jaunimo ir informacinių technologijų sferas, personalo valdymo politiką bei turės prižiūrėti apleistų pastatų situaciją.

Vicemerė Jūratė Zailskienė bus atsakinga už strateginį planavimą, investicijas, paveldą ir ES projektus. Jos dispozicijoje bus klausimai dėl kelių bei verslo ir rėmimo programos.

Meras Alvydas Vaicekauskas sau pasiliko Švietimo ir sporto skyriaus kuravimą, kad nekiltų jokių viešųjų ir privačių interesų konflikto užuomazgų.

Veiklomis pasidalino ir mero patarėjos. Agnė Dargužienė prisipažino, jog, nors funkcijų popieriuje sumažėjo, bet faktiškai darbų padaugėjo, nes daug neaiškumų laukia dėl naujojo vietos savivaldos įstatymo. Mero komandos naujokė Viktorija Ignatavičienė sakė, jog buvo nustebinta, bet turėdama viešųjų ryšių magistro išsilavinimą drąsiai priėmė kvietimą. Viktorija bus atsakinga ne tik už viešuosius ryšius, bet ir ryšius su kitomis savivaldybėmis.

Spaudos konferencijos metu buvo akcentuota, jog išlieka daug neaiškumų su mero pavadavimu. Agnė Dargužienė pasakė, jog mero funkcijomis dalinsis vicemerės, Tarybos narys, Taryba ir kai kurių niekas neperima. 

Meras Alvydas Vaicekauskas su komanda atsakė į žurnalistų klausimus. Po atsakymų tapo aišku, jog Pramonės gatvėje šaligatvis atsiras, bet ne šiais metais. Taip pat nėra planų seniūnijoms suteikti finansinį savarankiškumą. Meras pasisakė ir apie sporto salės tarp „Žiburio“ gimnazijos ir „Ąžuolo“ progimnazijos statybų. Anot jo, nuomonės keičiasi ir jos linksta į tai, jog toks objektas reikalingas. Sprendimo kol kas nėra, bet diskusijos įgauna pozityvumą.

Buvo išsakyta nuomonė ir dėl Paprienės stadiono. Pasak mero, kol kas jokių sprendimų priiminėti negalima, bet vėliau laukiama verslo pasiūlymų dėl stadiono įveiklinimo. Savivaldybė mano, kad dabar turima infrastruktūra patenkina sporto bendruomenės poreikius.

Spaudos konferencijoje buvo pasakyta, jog norima Prienų PSPC perkelti į „Revuonos“ gatvę, o dabartinį pastatą perims Prienų ligoninė.

Prienų PSPC perkėlimo klausimas labai rimtas ir turi būti gerai išdiskutuotas su visuomene.

Meras Alvydas Vaicekauskas ir komanda pažadėjo, jog spaudos konferencijos bus rengiamos vieną kartą per ketvirtį.

Taip pat skaitykite