Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre – gimnazijų mokinių netradicinės sporto šakos „STREET RACKET“ (gatvės tenisas) čempionatas

20221118_114825

Š. m. lapkričio 18 d. Prienų miesto ir rajono gimnazijų 9-12 klasių mokiniai, kuriems patinka rakečių sportas ir kurie turi tam tikros patirties, susirinko susipažinti su „Street Racket“ (Gatvės tenisas) žaidimu, išbandyti savo jėgas bei išsiaiškinti stipriausius ir gabiausius šiame žaidime.  Tokią galimybę suteikė ir „Street Racket“ čempionatą Prienų miesto ir rajono gimnazijoms organizavo Prienų kūno kultūros mokytojų asociacija (PKKMA), vadovaujama Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokytojo eksperto Olego Batučio.

Dar 2019 metais asociacija iš Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto veiklos aktyvinimo programos gavo lėšų šio projekto įgyvendinimui. Renginio ilgą laiką nebuvo galima įvykdyti dėl „COVID-19“ įvesto karantino ir tik šiais metais pavyko jį realizuoti.

Čempionatas, padedant Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centrui, vyko centro patalpose, adresu Birutės g. 7, Prienai.

Nuo 10 val. ryto keturių gimnazijų komandos aiškinosi stipriausiuosius individualiose mergaičių ir berniukų grupėse bei mišrių porų grupėje. Po atkaklių dvi valandas užsitęsusių kovų paaiškėjo grupės nugalėtojai ir prizininkai. Tarp mergaičių pirmąją vietą iškovojo Stakliškių gimnazijos mokinė Gabrielė Dubovikaitė, antrąją – Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos mokinė Almeda Ivanauskaitė ir trečiąją – Stakliškių gimnazijos mokinė Odeta Zakarževskytė. Tarp berniukų pajėgiausi buvo: Gabrielius Urbštas (Jiezno gimnazija) – I vieta, Astijus Sebeika (Stakliškių gimnazija) – II vieta ir Pijus Jonika (Prienų „Žiburio“ gimnazija) – III vieta. Mišrių porų grupėje nepralenkiami buvo Gabrielė Dubovikaitė ir Erikas Kasparas Balsevičius iš Stakliškių gimnazijos, antri – Almeda Ivanauskaitė ir Kajus Kondrašas iš Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos, o treti – Viktorija Kubiliūtė ir Lukas Surginas iš Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos.

20221118_114857

Susumavus visų dalyvių rezultatus paaiškėjo, kad daugiausiai taškų surinko ir pirmąją vietą komandinėje įskaitoje užėmė Stakliškių gimnazijos komanda, vadovaujama fizinio ugdymo mokytojo Andriaus Kazlausko. Antroji vieta atiteko fizinio ugdymo mokytojų Daivos Macijauskienės ir Jurgitos Dranginienės vadovaujamai Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos komandai, o trečioji – fizinio ugdymo mokytojo Sauliaus Šimansko vadovaujamai Jiezno gimnazijos komandai. Ketvirtąją vietą užėmė Prienų „Žiburio“ gimnazijos komanda, vadovaujama fizinio ugdymo mokytojo Vyto Blekaičio.

Visi čempionate dalyvavę mokiniai ir mokytojai liko patenkinti renginiu ir vykusiomis kovomis. Labiausiai džiaugėsi Stakliškių gimnazijos mokiniai, namo išsivežę įspūdingą „Street Racket“ čempionato taurę.

Prienų kūno kultūros mokytojų asociacija dėkoja Prienų rajono savivaldybei už skirtas lėšas, Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro direktoriui Audroniui Deltuvai už galimybę pravesti renginį erdviose ir šiltose centro patalpose, Prienų rajono savivaldybės gimnazijų fizinio ugdymo mokytojams už komandų surinkimą ir atvežimą, mokiniams – už sportinę dvasią bei azartiškas bekompromises kovas.

PKKMA  pirmininkas

Olegas Batutis

Taip pat skaitykite