Prienų rajono savivaldybėje bus sudaroma komisija Donato Šimukonio veiksmams tirti

IMGP9115

kvitrina.com

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, kurią vėliau asmeniškai patvirtino ir Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas, Teisės ir personalo skyriaus vedėja Vytautė Draugelytė gavo administracijos direktoriaus nurodymą sudaryti komisiją dėl Žemės ūkio skyriaus vedėjo Donato Šimukonio ir šio skyriaus vyriausiojo specialisto Alvido Rinkevičiaus (nuo birželio 12 d. atostogauja) buvimo vietos nustatymo birželio 9 d. nuo 11 val. 20 min.

Pasak E. Visocko, jis gavo skambutį iš vieno interesanto, kuris piktinosi, kad reikėjo ilgai laukti prie Žemės ūkio skyriaus vedėjo durų, kad gautų konsultaciją, o atsidarius durims, skambinusiojo manymu, vedėjo ir vyriausiojo specialisto judesiai pasirodė įtartini.

Egidijus-Visockas

Anot administracijos direktoriaus, jis paskambino Žemės ūkio skyriaus vedėjui ir, paaiškinęs situaciją, paprašė atvykti į darbo vietą. Deja, reikalavimas nebuvo įvykdytas, todėl, direktoriaus teigimu, galima daryti prielaidą, kad skyriaus vedėjas vengė atlikti tyrimą, kuris patvirtintų ar paneigtų įtarimus, jog jis darbo vietoje buvo neblaivus.

Birželio 12 d. iš ryto Žemės ūkio skyriaus vedėjas Donatas Šimukonis, paklaustas, ar jis jau kalbėjosi su Savivaldybės administracijos direktorium dėl įtarimų, kad penktadienį priešpiet galėjo darbe gerti alkoholinius gėrimus, atsakė, jog jokio pokalbio šia tema nebuvo, o jis alkoholinių gėrimų nenaudojo, o priešpiet buvo nuvykęs į Vidmanto Petraškos ūkį ir ten praleido visą likusį darbo laiką.

D. Šimukonis patvirtino, kad jam Savivaldybės administracijos direktorius skambino, bet tikino, jog klausė, kur galima surasti Alvidą Rinkevičių. Vėliau jo telefono aparatas buvo ne ryšio zonoje.

Visgi, pirmadienį, darbo dienos pabaigoje, administracijos direktorius pateikė informaciją, kad Teisės ir personalo skyriaus vedėja gavo jo nurodymą sukurti komisiją dėl Donato Šimukonio ir Alvido Rinkevičiaus elgesio įvertinimo.

Tiesa, portalo žiniomis, nors komisija dar nesudaryta, galima daryti išvadą, jog ji tirs, kur penktadienį popiet buvo minėti asmenys, o ne prielaidą, kad Žemės ūkio skyriaus darbuotojai galėjo darbo vietoje vartoti alkoholinius gėrimus.

Tyrimas dėl A. Rinkevičiaus prasidės ne anksčiau, kai jis grįš iš atostogų, o dėl D. Šimukonio – artimiausiu metu.

 

Taip pat skaitykite

12 komentarai

  1. nemunas

    užstrigo Donatas valstiečiu lyderiu J.Vilioniu,kažko nepasidalino turbūt,visi taip kalba