Prienų rajono savivaldybė pristatyta Lenkijoje

Balandžio 13–15 dienomis Prienų rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama mero pavaduotojos Loretos Jakinevičienės, viešėjo Lenkijoje, Tczewo mieste.

Vizito metu pristatyta rajono savivaldybė, pasirašyta tarptautinio bendradarbiavimo sutartis, du pasiūlymai dėl tarpusavio bendradarbiavimo kultūros ir sporto srityse. Pasirašant sutartį dalyvavo Tczewo miesto savivaldybės Tarybos nariai. Abu regionai sieks plėtoti ilgalaikius ir įvairiapusius ryšius turizmo, kultūros, švietimo, sporto, ekonomikos, socialinės apsaugos srityse.

Vizito metu delegacijos nariai susitiko su Tczewo miesto Prezidentu, Tczewo seniūnu, pavaduotoju, rajono Tarybos pirmininku ir kitais svarbiais asmenimis, turėjo galimybę susipažinti su įžymiomis regiono apylinkėmis. Aplankytas miesto Menų fabrikas, Kurkovo brolybės sodyba (rezidencija), Pelplino miesto vyskupijos sodai, Katedra bazilika, Diecezijos muziejus. Vizito Gnevo (Gniew) pilyje metu iškilmingu patrankos šūviu pilies kieme ir su žąsies plunksna pasirašytu kontraktu buvo pažymėta pasirašyta partnerystės sutartis tarp Prienų rajono savivaldybės ir Tczewo. Apžiūrėjus pilies ekspoziciją, vyko pilies šaudyklos senovinių ginklų turnyras.

Tikimasi, kad bendradarbiavimo ryšių tarp Prienų ir Tczewo regionų užmezgimas skatins gyventojų susidomėjimą tarpusavio kultūra, stiprins santykius tarp Lietuvos ir Lenkijos žmonių.

Prienų rajono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite