Prienų rajono savivaldybė 2016 metus pragyvens be Socialinių paslaugų plano

Prienų rajono savivaldybės valdantieji nutarė sujungti Prienų PPT ir Prienų švietimo centrą

Prienų rajono savivaldybės valdantieji nutarė sujungti Prienų PPT ir Prienų švietimo centrą

 

kvitrina.com

Prienų rajono savivaldybės opozicijos lyderė Loreta Jakinevičienė partijos „Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyriaus patalpose surengtoje spaudos konferencijoje piktinosi, kad savivaldybę valdanti koalicija nesugeba ne tik tvarkingai paruošti sprendimų, bet ir atidėjus klausimą visiškai apie jį pamirštama. Pasak „tvarkietės“, taip atsitiko su Socialinių paslaugų plano tvirtinimu, kurio svarstymas buvo įtrauktas į balandžio mėnesio Tarybos posėdžio darbotvarkę, bet valdančiųjų iniciatyva atidėtas ir iki šiandien yra „pakibęs ore“.

Prienų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Eugenija Sadauskienė naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog balandį paruoštas Socialinių paslaugų planas buvo įtrauktas į Tarybos posėdžio dienotvarkę, bet dėl organizacinės klaidos išbrauktas iš jos.

Pasak vedėjos, 2016 metų Socialinių paslaugų planas nebus tvirtinamas, nes jau laikas mąstyti apie 2017 metų planą. E. Sadauskienės teigimu, spalio mėnesį savivaldybės internetinėje svetainėje bus paskelbtas 2017 metų Socialinių paslaugų planas, su kuriuo galės susipažinti ir rajono visuomenė, o metų pabaigoje jis bus teikiamas Tarybai tvirtinti.

Taip pat skaitykite