Prienų rajono salės futbolo pirmenybių finale susitiks „Ąžuolo“ ir „Rūdupio“ komandos

Ignas Mineikis

Kovo 4 d. Prienų KKSC salėje buvo sužaistos dvejos Prienų rajono salės futbolo pirmenybių pusfinalių rungtynės. Pirmosios į aikštę išbėgo „Stadiono“ ir „Rūdupio“ komandos. Grupės varžybų lyderiai „Rūdupio“ futbolininkai ir pusfinalyje lengvai susitvarkė su „Stadiono“ vyrukais. Jau po pirmojo kėlinio komandas skyrė 4 įvarčiai (2:6). Antrojo kėlinio pradžioje „Stadionas“ pelnė trečiąjį įvartį (6:3), bet jis ir buvo vienintelis antrajame kėlinyje. „Rūdupio“ komanda įsismagino, per antrąjį kėlinį pelnė dar 7 įvarčius ir įveikė varžovus rezultatu 13:3.

Antrajame susitikime tarp „Ąžuolo“ ir „Jiezno“ komandų buvo įmušti tik 3 įvarčiai. Jie visi krito į „Jiezno“ vartus. Po pirmojo kėlinio „Ąžuolo“ pranašumas buvo tik vienas įvartis (1:0). Antrajame kėlinyje „Jieznas“ turėjo progų pelnyti įvarčius, bet jų neišnaudojo. Dar du (3:0) „Ąžuolo“ futbolininkų taiklūs smūgiai užtikrino jiems vietą finale.

Finale, kuris vyks kovo 10 d. Prienų KKSC salėje, susigrums „Ąžuolo“ ir „Rūdupio“ komandos, o dėl trečiosios vietos kovos „Jiezno“ ir „Stadiono“ futbolininkai.