Prienų rajono krepšinio pirmenybėse – „Pakuonio“ ir Balbieriškio „Tūzų“ komandų pergalės

IMGP4761

Sausio 8 d. buvo atnaujintos Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ pirmenybės ir sužaistos dvejos rungtynės. Pirmosios į aikštelę išbėgo Pakuonio ir Šilavoto komandos. Kaip ir galima buvo tikėtis, aikštėje vyko permaininga kova. Bet Pakuonio krepšininkai kiekviename kėlinyje buvo šiek tiek geresni (19:13, 20:18, 24:21, 23:23) ir toks scenarijus leido jiems laimėti rungtynes (86:75).

Žiūrovai, kurie stebėjo rungtynes, kalbėjo, jog Šilavoto komanda sužaidė prasčiau savo galimybių.

Antrosiose rungtynėse susitiko Balbieriškio „Tūzų“ ir Birštono „Versmės“ komandos. Šias rungtynes birštoniečiai pradėjo gan užtikrintai (24:16), bet kituose kėliniuose aikštėje karaliavo „Tūzai“.  Balbieriškiui atstovaujantys krepšininkai užmėtė varžovus tritaškiais ir buvo geresni greitose atakose. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 10 taškų (37:47), po trijų – 24 (52:76), o rungtynės pasibaigė 28 taškų skirtumu (67:95).

Rezultatas gan netikėtas. „Versmės“ atstovai teigė, jog toks rezultatas dėl žaidėjų ligų ir traumų.