Prienų rajono krepšinio pirmenybėse lengvų rungtynių jau nebūna

Vasario 1 d. Prienų KKSC salėje buvo sužaistos trejos Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas” krepšinio pirmenybių rungtynės.

Pirmieji į aikštelę išbėgo „Savivaldybės” ir Veiverių „Amberio” komandos. Šių rungtynių favoritais buvo įvardijami „Savivaldybės” krepšininkai, kurie po sudėtingo pirmojo kėlinio (17:18), antrajame taip supyko, kad tiesiog nušlavė veiveriškius (30:13) ir po dviejų kėlinių įgijo 16 taškų (47:31) persvarą.

Trečiajame kėlinyje „Savivaldybės” „garvežys“ toliau sėkmingai didino savo persvarą ir po trijų kėlinių buvo aišku, kas laimės rungtynes (77:54). Ketvirtajame kėlinyje „Amberio” vyrukai nutarė parodyti nagučius ir sugebėjo jį laimėti, bet rungtynes solidžiu skirtumu laimėjo „Savivaldybės” komanda (95:75). Nugalėtojams 33 taškus pelnė M. Birbalas, pralaimėjusiai komandai – 25 taškus V. Mocevičius.

Antrosiose rungtynėse „špagas sukryžiavo” „Stakliškių” ir Birštono „Žvėrių-Erno” komandos. Pirmajame kėlinyje sėkmė lydėjo „Stakliškių” komandą, kuri įgijo 12 taškų persvarą (27:15). Bet gera pradžia ne visada tampa pranašu. Ir šiame kėlinyje kova tik prasidėjo. Birštono krepšininkai aiškiai nesiruošė taip lengvai atiduoti pergalės. Jie laimėjo antrąjį kėlinį 7 taškų skirtumu ir po dviejų kėlinių „Stakliškių” pranašumas siekė tik 5 taškus (43:38).

Tiesa, trečiajame kėlinyje sėkmės svarstyklės vėl buvo „Stakliškių” komandos pusėje (72:60). Bet ir tai nebuvo pabaiga. „Žvėrių-Erno” krepšininkai dar kartą pabandė pakeisti rungtynių eigą. Ir jiems tai pavyko, bet tik iš dalies. Laimėtas ketvirtasis kėlinys (25:18) netapo pergalės džiaugsmu, nes rungtynes rezultatu 90:85 laimėjo „Stakliškių” krepšininkai. Nugalėtojams 34 taškus pelnė M. Gečionis, o pralaimėjusiai komandai 26 – D. Brazdžionis.

Kovų įkarštis KKSC salėje didėjo su kiekvienomis rungtynėmis. Trečiajame turo mače tarp „Stadiono” ir GSTM komandų ir pasibaigus pagrindiniam laikui nugalėtojas nebuvo aiškus (82:82). GSTM krepšininkai sėkmingai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio turėjo 2 taškų pranašumą (22:24). Bet antrajame kėlinyje geriau sekėsi „Stadiono” komandai, kuri po dviejų

kėlinių įgijo 3 taškų persvarą (41:38). Po pertraukos situacija aikštelėje išliko įtempta. Trečiajame kėlinyje iniciatyva vėl atsidūrė GSTM krepšininkų rankose ir po trijų kėlinių rezultatas tapo lygus (65:65). Ketvirtajame kėlinyje varžovų pastangos viską išspręsti tiesiu keliu neišdegė (82:82) ir nugalėtojui išsiaiškinti prireikė pratęsimo. Bet ir papildomoje penkminutėje buvo tikras pragaras, iš kurio sausi išlipo GSTM krepšininkai (91:93).