Prienų rajono krepšinio pirmenybėse dvivaldystė baigėsi. Viršūnėje liko tik „Versmė“

Sausio 14 d. Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos ketverios VI turo rungtynės. Turo TOP rungtynėmis buvo įvardijamos iki šiol be pralaimėjimų žengusios „Versmės“ ir PMVD-„Tango Pizza“ komandomis. Deja, tie, kurie laukė dramatiškos kovos, turėjo nusivilti. Šiose rungtynėse PMVD-„Tango Pizza“ komandai negalėjo padėti Paulius Ivanauskas. Ir tai tikrai turėjo įtakos rungtynių eigai. Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova (25:23). Bet antrajame „Versmės“ krepšininkai tiesiog „sumindė“ savo oponentus (32:9). Po dviejų kėlinių komandas skyrė 25 taškai (57:32). Trečiajame kėlinyje „Versmė“ tęsė varžovų sutriuškinimą. Po trijų kėlinių ji jau turėjo 36 taškų persvarą (79:43). Ketvirtajame kėlinyje, kuris jau neturėjo jokios įtakos „Versmės“ pergalei, žaidimas sulėtėjo, o rungtynės pasibaigė 35 taškų skirtumu (97:62). Tai buvo penktoji „Versmės“ pergalė ir pirmasis PMVD-„Tango Pizza“ pralaimėjimas.

Pirmąjį pralaimėjimą patyrė ir BC „Tūzai“, kurie po dviejų kėlinių turėjo 12 taškų persvarą (48:36). Bet antroje rungtynių pusėje iniciatyva perėjo į „Pušynės“ komandos rankas. Trečiajame kėlinyje „Pušynės“ krepšininkai ne tik panaikino atsilikimą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai (58:60). Rungtynių baigtis sprendėsi ketvirtajame kėlinyje ir jis buvo sėkmingas „Pušynės“ komandai (79:84).

„Stadionas“ neturėjo problemų su „Azibets.lt“ krepšininkais (88:47). Užtat rungtynėse tarp „Dantransos“ ir „Pakuonio-Energijos“ komandų sirgaliai pamatė tikrą dramą. Visas rungtynes vyko permaininga kova. Pirmasis kėlinys baigėsi taikiai (20:20). Antrajame ir trečiajame sėkmė lydėjo „Dantransos“ krepšininkus (22:18, 26:23). Po trijų kėlinių „Dantransos“ komanda jau turėjo 7 taškų persvarą (68:61). Ketvirtajame kėlinyje „Pakuonio-Energijos“ krepšininkai dar bandė pakeisti situaciją ir atsilošė 4 taškus (21:17), bet pergalę šventė „Dantransos“ komanda (85:82).