Prienų r. krepšinio pirmenybių seniūnijų pogrupio apžvalga

Stakliškių komanda – finale

Vasario 12 d. Prienų sporto arenoje vyko Prienų rajono krepšinio pirmenybių seniūnijų pogrupio atkrintamųjų varžybų pirmo turo rungtynės. Pirmi į aikštelę išbėgo Jiezno ir Stakliškių komandos. Rungtynių favoritai Stakliškių krepšininkai sunkiai, bet laimėjo pirmą kėlinį rezultatu 21:17. Antrame kėlinyje stakliškėčių pranašumas išaugo iki 15 taškų (44:29).
Trečiame kėlinyje Stakliškių komanda padidinusi savo pranašumą iki 36 taškų (35:71), ketvirtame leido pažaisti antros sudėtės žaidėjams. Tokią dovaną pasinaudojo Jiezno krepšininkai ir sumažino deficitą iki 24 taškų (53:77).
Stakliškių krepšininkai žengė į finalą. Jų varžovais bus N.Ūtos/Ižlaužo poros nugalėtojai.

N.Ūtos krepšininkai – finale

N.Ūtos krepšininkai Prienų r. krepšinio pirmenybėse lengvai įveikė pusfinalio barjerą ir finale žais su Stakliškių komanda.
N.Ūtos varžovai – Išlaužo krepšininkai –  jau pirmame kėlinyje buvo pasiusti į nokdauną (13:35). Tiesa, antrame kėlinyje Išlaužo komanda sumažino taškų deficitą iki 17 taškų (32;49), bet trečiame N.Ūtos krepšininkai padidino savo pranašumą iki 32 taškų (39:71). Ketvirtame kėlinyje, kuris realiai jau nieko nereiškė, Išlaužo komanda pabandė sumažinti skirtumą,  Ir dalinai jiems tai pavyko. Kėlinio pradžioje komandos skyrė 23 taškai (52:75).
N.Ūtos puolimas pradėjo strigti, bet  turėto pranašumo jiems užteko bendrai pergalei pasiekti. Rungtynės pasibaigė rezultatu 84:66 N.Ūtos naudai.