Prienų PSPC greitosios medicininės pagalbos skyrius gaus naują GMP automobilį

nuotrauka_4_152

kvitrina.com

Birželio 28 d. Prienų rajono savivaldybė pritarė sprendimui Sveikatos apsaugos ministerijos įsigytą GPM automobilį „Volkswagen Crafter 4motion“ perduoti naudotis Prienų PSPC GPM skyriui. Pasak Prienų PSPC direktoriaus Artūro Ivanausko, GPM skyrius turi 5 automobilius, bet du iš jų, nors dar važiuojantys, bet reikalauja nemažai išlaidų remonto darbams, todėl gautas naujas šiuolaikinis GPM automobilis „Volkswagen Crafter“ pagerins automobilių parko būklę ir paslaugų teikimo kokybę.

Pagal Sveikatos apsaugos ministerijos pranešimą spaudai, „Visuose šiuo metu savivaldybėms perduodamuose GMP automobiliuose yra sumontuota automatinė gaivinimo sistema Lucas2 (naudotina vietoje rankinio širdies masažo), paciento transportavimo kėdutė,  modernūs multifunkciniai neštuvai, pritaikyti būtent šioms mašinoms, taip pat moderni spinalinė lenta, tinkanti daryti rentgenogramas. Automobiliai yra įrengti ir ištestuoti notifikuotoje laboratorijoje pagal šiuolaikinius standartus. Šie automobiliai modernūs ne tik savo medicinine įranga, jie yra Euro6 kategorijos, todėl atitinka griežčiausias emisijos normas, kas šiuo metu yra aktualu Europoje ir pasaulyje. Jie taip pat atitinka visus elektromagnetinius, triukšmo lygio ir ergonomikos reikalavimus, tad medikams juose dirbti sudarytos maksimaliai palankios sąlygos. Šiais metais numatyti dar du etapai – savivaldybėms liepą bus paskirstyti 50, o metų pabaigoje – dar 38 B tipo GMP automobiliai“.

Naujo automobilio kaina apie 60 000 eurų. A. Ivanausko teigimu, tikėtina, jog GPM automobilis į Prienus atriedės jau kitą savaitę.

Altas komercinis transportas GMP-2

Automobilius  LR Sveikatos apsaugos ministerijos užsakymu sukūrė „Altas komercinis transportas“.

Taip pat skaitykite