Prienų orientacininkai Klubų taurės varžybose – treti

Rugsėjo 15 d. Viečiūnų miške vykusiose orientavimosi sporto Klubų taurės varžybose trečią vietą iškovojo OSK „Šilas“ pirmoji komanda (Vytautas Kamarūnas, Milda Radzivonaitė, Rokas Lipnickas, Nerimantas Bieliauskas, Andrius Valatka, Deimantė Motiejūnaitė, Justina Lipeikytė, Indrė Maciulevičiūtė, Algirdas Bartkevičius, Artūras Aranskis, Vytautas Beliūnas).
Pirmosios komandos dalyviai sėkmingai pasirodė ir Lietuvos čempionatuose – sprinto ir ilgos distancijos rungtyse.

Sprinto rungtyje V. Beliūnas elito grupėje buvo antras, ilgoje – šeštas. M 20 grupėje abiejose distancijose  nepralenkiama buvo Milda Radzivonaitė, o Deimantė Motiejūnaitė (M16) užėmė atitinkamai trečiąją ir penktąją vietas. Indrė Maciulevičiūtė (M21A) sprinto rungtyje buvo trečia, Andrius Valatka (V35) ilgoje distancijoje iškovojo šeštąją vietą.

Lietuvos čempionatuose gerai pasirodė ir kiti OSK „Šilas“ orientacininkai. Karolina Lipeikytė (M20) ir sprinte, ir ilgoje distancijose užėmė trečiąsias  vietas. Trečia savo amžiaus grupėje (M14) ilgoje distancijoje buvo ir Aurelija Valčiukaitė,  Deimantė Mikuckytė (M20) – ketvirta. Šeštąją vietą iškovojo Pijus Stravinskas (V12).