Prienų „Nemuno“ futbolininkai draugiškose rungtynėse su „Dainavos B“ komanda sužaidė lygiosiomis

Kovo 9 d. Prienų „Nemuno“ futbolininkai Prienų KKSC stadione priėmė Alytaus „Dainavos B“ komandą. Rungtynės buvo įdomios. Komandos žaidė gan greitai ir surengė ne vieną pavojingą momentą. Pirmasis įvartis krito paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis, o jo autorium tapo svečių žaidėjas, galvos smūgiu pasiuntęs kamuolį į aikštės šeimininkų vartus (0:1).

Antrajame kėlinyje krito 3 įvarčiai. Julijus Tamošiūnas išlygino rezultatą (1:1). Svečiai dar kartą išėjo į priekį (1:2). Eitvydo Juškevičiaus pelnytas įvartis išlygino rezultatą (2:2). Daugiau įvarčių šiose rungtynėse nebuvo pelnyta.
„Nemuno“ komanda sužaidė ketverias draugiškas rungtynes. Du mačai baigėsi taikiai, vienos rungtynės buvo laimėtos, vienos pralaimėtos.