Prienų miesto seniūnijos futbolininkai – žaidynių čempionai

Rugsėjo 14 d. Prienai svetingai priėmė Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių dalyvius. Pasak asociacijos „Sportas visiems“ prezidento Algio Vasiliausko, Savivaldybė gerai pasiruošė žaidynėms, ir visos rungtys praėjo sklandžiai. A. Vasiliausko teigimu, daug savivaldybių turi geras sąlygas tokioms varžyboms rengti, bet Prienuose sporto aikštynų išdėstymas labai dėkingas, o ir pravedimo organizavimas buvo aukšto lygio. Asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas pasidžiaugė gerai organizuotu žaidynių dalyvių maitinimu.

Žaidynėse dalyvavo 1012 sportininkų iš įvairių šalies vietovių. Tiesa, tik penkių savivaldybių, tarp jų ir Prienų, sportininkai dalyvavo visose žaidynių rungtyse.

 

IMGP5885

Mūsų krašto garbę gynė Birštono ir Prienų rajono savivaldybių seniūnijų sportininkai. Ypač sėkmingai pasirodė Prienų miesto seniūnijos futbolininkai, kurie tapo žaidynių nugalėtojais.

Finalinės futbolo rungtynės su Jonavos komanda buvo labai sunkios. Abi komandos buvo vertos pirmosios vietos. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių,  todėl buvo mušami baudiniai.

Po abiejų komandų penkių žaidėjų smūgių nugalėtojas neišaiškėjo (2:2). Ir tada mušti baudinius stojo vartininkai. Prienų miesto seniūnijos vartininko Artūro Petraškos smūgis buvo tikslus, o jo oponentas smūgiavo pro šalį. Pergalė!

Kitose žaidynių rungtyse Prienų rajono atstovai prizinių vietų neužėmė. Arčiausiai lyderių buvo šaškininkai, kurie pasidalino su kitomis komandomis 5-8 vietomis.

Kai kuriose žaidynių rungtyse dalyvavo ir Birštono komandos. Krepšininkai pateko tarp 8 stipriausiųjų komandų, bet ketvirtfinalio barjero neįveikė. Prienų komanda dar grupės varžybose buvo pašalinta, nes pažeidė jų reglamentą (komandos sudėtyje buvo žaidėjas, kuris praeitame sezone atstovavo RKL ekipai).

Gan sėkmingai Birštono sportininkai pasirodė ir stalo teniso varžybose, kuriose užėmė aukštą penktąją vietą.

Rajonų įskaitoje nugalėjo Klaipėdos rajono atstovai, Prienų rajono sportininkai buvo penkti iš 34 rajonų.

Miestų įskaitoje triumfavo Alytaus miesto sportininkai, Birštono atstovai – aštunti iš 15.

 

 

Nuotraukų galerijos:

 

http://kvitrina.com/?p=52849

http://kvitrina.com/?p=52847

http://kvitrina.com/?p=52845

http://kvitrina.com/?p=52843

http://kvitrina.com/?p=52836

 

 

Taip pat skaitykite