Prienų ligoninėje per savaitę patikrintas 321 rajono įstaigų darbuotojas. Visi ėminiai neigiami

IMGP0279

kvitrina.com

Per šią savaitę Prienų ligoninės specialistai paėmė 321 mėginį koronavirusui nustatyti. Tarp jų – 119 rajono įstaigų medikų, 165 rajono slaugos ir globos įstaigų darbuotojų. Visi ėminiai neigiami. Karščiavimo klinikoje apsilankė tik 2 asmenys.

Prienų rajono savivaldybėje šiuo metu sergančiųjų koronavirusu nėra. Sirgę penki asmenys pasveiko. Saviizoliacijoje yra 30 rajono gyventojų.

Birštono savivaldybėje iki šiol sergančiųjų koronavirusu nebuvo. Saviizoliacijoje yra du asmenys. Vienas karantinuojasi namuose, kitas – Birštono PSPC slaugos skyriuje.

Šalyje, gegužės 8 d. ryto duomenimis, koronavirusu serga 1436 asmenys. Per gegužės 7 d. prisidėjo 3 nauji atvejai. 30 pakartotinai patikrintų asmenų vis dar serga koronavirusu. Pasveiko 765 žmonės, serga 618, mirė 53 (49 tiesiogiai dėl koronaviruso infekcijos, 4 asmenys turėjo užkratą, bet mirė dėl kitų ligų). 14 dienų karantiną atlieka 284 asmenys.

Iš viso per gegužės 7 d. buvo paimtas 8101 mėginys. Kauno klinikų laboratorijoje patikrinti 2190 ėminių, 5 iš jų teigiami.

Karantino sąlygos kas savaitę švelnėja, bet nereikia pamiršti, jog viešai turime laikytis atstumo ir dėvėti apsaugines kaukes. Jau pradėjo veikti kavinės ir barai. Tiesa, klientai aptarnaujami atvirose erdvėse. Jau galima sportuoti, bet vėl visur reikia laikytis atstumo.

Taip pat skaitykite