Prienų „Labas GAS“ paleido iš rankų pirmąją sezono pergalę

Komandos naujokas Robertas Keliačius pelnė 11 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.  Nuotrauka - Paulius Lučka

Komandos naujokas Robertas Keliačius pelnė 11 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.
Nuotraukos autorius Paulius Lučka

Sausio 9 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai žaidė „Betsafe-LKL“ išvykos rungtynes Palangoje su Gargždų komanda. Principingas rungtynes prieniškiai pradėjo užtikrintai ir po pirmojo kėlinio įgijo 15 taškų pranašumą (12:27). Tiesa, kėlinio eigoje komandas skyrė ir 16 taškų (11:27). Deja, Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai nesugebėjo ir toliau taip užtikrintai žaisti. Aikštelės šeimininkai laimėjo likusius kėlinius (27:15, 17:16, 18:13) ir šventė pergalę rezultatu 74:71.

Labas GAS“ komandai 15 taškų pelnė Kyan Anderson, 13 – Tauras Jogėla, 11 – Robertas Keliačius (8 atkovoti kamuoliai),  Darius Tarvydas – 8 (10 atkovotų kamuolių).

Rungtynių eiga

Pirmoji Prienų komandos ataka nepavyko, bet vėliau žingsnis po žingsnio Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai pradėjo tolti nuo aikštelės šeimininkų. Tauras Jogėla, Kyan Anderson, Giedrius Bergaudas sukrauna 8 taškų persvarą (3:11). Jamil Wilson, pataikęs dvitaškį, padidina ją iki 10 taškų (3:13). Į varžovų taškus Prienų komanda atsakė spurtu 6:1 ir įgijo 13 taškų pranašumą (6:19). Aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki 10 taškų (9:19), bet komandos naujokas Robertas Keliačius sumetė penkis taškus iš eilės ir po pirmojo kėlinio „Labas GAS“ komanda turėjo 15 taškų persvarą (12:27).

Tauras Jogėla pelnė 13 taškų. Nuotrauka- Paulius Lučka

Tauras Jogėla pelnė 13 taškų.

Deja, antrasis kėlinys prasidėjo prastai ir aikštelės šeimininkai sumažino atsilikimą iki 7 taškų (22:29) bei privertė Marių Kiltinavičių imti minutės pertraukėlę.  Po jos Tauras Jogėla ir Kyan Anderson padidino komandos pranašumą iki 10 taškų (22:32). Bet prieniškių žaidimas išsiderino ir Gargždai sumažino atsilikimą iki vieno taško (31:32). Visgi, „Labas GAS“ komanda neleido varžovams galutinai perimti iniciatyvos. Darius Tarvydas pelnė dvitaškį (31:34). Komandos apsikeitė taikliais metimais (33:36). Aikštelės šeimininkai išnaudojo Prienų komandos klaidas ir dar kartą sumažino atsilikimą iki vieno taško (35:36). Justinas Jogminas, Kyan Anderson ir Robertas Keliačius patraukė komandą ir „Labas GAS“ įgijo 6 taškų pranašumą (35:41). Deja, kėlinio pabaigą geriau sužaidė Gargždai ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 3 taškai (39:42).

Trečiojo kėlinio pradžioje Prienų komanda bandė neleisti aikštelės šeimininkams perimti iniciatyvą (44:47). Deja, artėjant kėlinio pusei Gargždų komanda persvėrė rezultatą savo naudai (49:47). Bet prieniškiai parodė charakterį ir likus iki kėlinio pabaigos apie 3 min. po Domanto Vilio ir Karolio Giedraičio tritaškių įgijo 6 taškų pranašumą (51:57). Bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė aikštelės šeimininkai ir po trijų kėlinių „Labas GAS“ komanda vis dar turėjo dviejų taškų persvarą (56:58).

Deja, ketvirtojo kėlinio pradžioje Prienų komandos žaidimas išsiderino ir gargždiškiai įgijo 5 taškų persvarą (64:59). Likus iki kėlinio pabaigos apie 4 min. komandas skyrė 7 taškai (68:6ą). Po dviejų minučių aikštelės šeimininkai pirmavo 8 taškais (71:63). Visgi, Prienų komanda surado jėgų grįžti į žaidimą. Tauras Jogėla, Kyan Anderson sumažino atsilikimą iki 3 taškų (74:71). Paskutinę rungtynių minutę „Labas GAS“ turėjo keletą progų išlyginti rezultatą. Deja, visos pastangos buvo bergždžios.

Prienų komanda turėjo visus šansus iškovoti pirmąją pergalę, bet paleido ją iš rankų.