Prienų „Labas GAS“ krepšininkai buvo be gailesčio sutriuškinti KMT rungtynėse su „Neptūnu“

IMGP6359

Lapkričio 24 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai sužaidė dar vienas tragiškas rungtynes ir buvo negailestingai sutriuškinti. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai atrodė bejėgiškai ir KMT nusileido Klaipėdos „Neptūnui“ 33 taškų skirtumu (72:105).

Tai buvo „Citadele KMT“ rungtynės. Komanda sugebėjo likti žaidime tik pirmąsias penkias minutes, o vėliau tiesiog nustojo žaisti. Visi Mariaus Kiltinavičiaus bandymai laviruoti sudėtimi naudos nedavė. Žaidėjai nežaidė. Po tokių rungtynių supranti, jog, jei nebus ieškoma naujų žaidėjų, su šia komanda išbristi iš turnyrinės lentelės dugno nebus įmanoma.

Dominykas Domarkas pelnė 18 taškų, Brandon Brown ir Justinas Jogminas – po 11. Komanda pralaimėjo kovą po krepšiais, klydo dažniau nei varžovai ir katastrofiškai atakavo krepšį.

Rungtynės prasidėjo Prienų komandos klaida ir „Neptūnas“ iškart įgijo keturių taškų persvarą (0:4).  Tiesa, po Brandono Browno ir Jylan Washingtono metimų „Labas Gas“ persvėrė rezultatą savo naudai (5:4).

Dar kartą Prienų krepšininkai pirmavo pirmojo kėlinio viduryje (10:8), bet neilgam, nes antroje pirmojo kėlinio rungtynių pusėje aikštelėje jau šeimininkavo svečiai. Aikštelės šeimininkai sustojo ir po pirmojo kėlinio „Neptūnas“ pirmavo 9 taškų skirtumu (14:23).

Antrasis kėlinys Prienų komandai virto tikru košmaru. Žaidėjai darė klaidas, kamuolius mėtė kaip karštas bulves ir Klaipėdos komanda „bėgo“ į priekį. Įpusėjus kėliniui komandas jau skyrė 15 taškų (22:37). Antroje pusėje vaizdas aikštelėje dar pablogėjo. Likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. „Labas GAS“ komanda beviltiškai atsilikinėjo (27:47). O po dviejų kėlinių jos deficitas padidėjo iki 24 taškų (29:53).

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai padidino savo persvarą iki 28 taškų (30:58). Ir tada „Labas GAS“ komanda pabudo iš letargo miego ir sumažino atsilikimą iki 20 taškų (38:58). O po Jylan Washingtono metimo komandas skyrė 17 taškų (41:58). Deja, tai buvo laikina sėkmės istorija.

Svečiai atsakė dviem tolimais metimais ir susigrąžino 21 taško pranašumą (43:64). Antroje trečiojo kėlinio pusėje „Neptūnas“ įsūdė dar 3 tolimus metimus ir po trijų kėlinių komandas skyrė 28 taškai (51:79).

Ketvirtajame kėlinyje pažadinti Prienų komandos Mariui Kiltinavičiui nepavyko. Svečiai iš Klaipėdos šeimininkavo aikštelėje ir padidino persvarą iki nepadoraus skirtumo (56:92). „Labas GAS“ krepšininkai iš pažiūros stengėsi žaisti, bet realybė buvo kita. „Neptūno“ žaidėjai buvo geresni ir puolime, ir gynyboje. Su kiekviena minute sutriuškinimas vis didėjo ir rungtynės pasibaigė 33 taškų skirtumu (72:105).