Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai iškovojo trečią pergalę iš eilės

IMGP5101

Vasario 25 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ žaidė išvykos RKL čempionato rungtynes su Kazlų Rūdos SC „Ataka“. Pastaruoju metu Pauliaus Ivanausko auklėtiniai rodo gerą žaidimą ir į Kazlų Rūdą atvyko su noru atsirevanšuoti už pralaimėjimą Prienuose (88:97).

Nors Prienų krepšininkai į varžybas atvyko tik septyniese, jau rungtynių pradžioje perėmė iniciatyvą ir po pirmojo kėlinio įgijo 8 taškų persvarą (13:21). Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai bandė paimti žaidimo gijas į savo rankas, bet svečiai atsilaikė ir po dviejų kėlinių išlaikė 5 taškų pranašumą (36:41). Trečiajame kėlinyje rezultato bangavimas buvo labai stiprus. Komandas skyrė tai 3 taškai (40:43, 46:49), tai iki 10 (47:57).

Ketvirtajame kėlinyje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose ir atsirevanšavo 11 taškų skirtumu (82:71).

„Labas GAS-KKSC” muškietininkų ketvirtukas Arnas Tilindė (18), Paulius Gvazdaitis (17), Ernestas Mankauskas (17), Nojus Lebskas (14) atvedė komandą į pergalę. Tiesa, ir likusieji 3 žaidėjai, pabuvoję aikštelėje, svariai prisidėjo prie pergalės. Tai buvo jau aštuntoji Prienų komandos pergalė.