Prienų krašto verslininkų veikla ženkliai papildė savivaldybės biudžetą

IMGP1819

Jonas Kavaliauskas

Gruodžio 6 d. Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas tradiciškai pakvietė verslo, biudžetinių įstaigų ir įmonių atstovus į Padėkos vakarą.

Tiesa, mero padėka buvo bendro pobūdžio. Jis padėkojo verslininkams už svarų indėlį, pildant savivaldybės biudžetą. Pasak mero, surinktos viršplaninės GPM sumos rodo, kad verslas tinkamai susidoroja su iššūkiais.
Savivaldybės vadovas pabrėžė, jog sėkmingai surenkamas biudžetas padėjo įgyvendinti ne vieną infrastruktūros projektą.

Padėkos vakaro dalyviams buvo parodytas filmukas apie gražėjančius Prienus, Jiezną ir seniūnijų centrus.

IMGP1895

Taip pat padėkos vakaro metu buvo nominuotas konkurso „Sukurta Prienų krašte“ nugalėtojas. 

Konkursą organizuoja Prienų rajono savivaldybė ir Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmai. Konkursas sumanytas siekiant skatinti lietuviškų, aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių, galinčių konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose paslaugų kūrimą, produktų gamybą bei vartojimą ir verslo plėtrą Prienų rajone.


Prienų krašto kalvio Martyno Breikšto pagamintas prizas „Aitvaras“, o kartu ir nugalėtojo sertifikatas buvo įteiktas bendrovei „Ekofrisa“ (vadovė Lina Dužinskienė) už gaminį –
užpilami milteliai iš grikių (glotnučiai).


Taip pat už drąsias verslo iniciatyvas savivaldybė apdovanojo bendrovę „Windowsa“, o už bendradarbiavimą įgyvendinant Nemuno atgaivinimo ir pritaikymo turistinei laivybai idėją – mažąją bendriją „Nemuno turas“.  

Padėkos vakaro dalyviams koncertavo grupė „Aquarium de Clara“ , kurios pasirodymas sulaukė nemažai ovacijų. 

IMGP1837

Iš visgi, norėtųsi, kad tokiame renginyje daugiau dėmesio būtų skirta pačiam verslui ir analizei, kokie būtent savivaldybės veiksmai padeda verslui įsitvirtinti krašte. 

Taip pat skaitykite