Prienų krašto derbis: šeši įvarčiai ir dvi raudonos kortelės

IMGP8975

Gegužės 25 d. Prienų futbolo stadione buvo sužaistos Prienų krašto derbio rungtynės tarp „Nemuno“ ir „Pozityvūs komandų. KAFF III lygos lyderis „Nemunas“ jau rungtynių pradžioje buvo pasiųstas į nokdauną (0:2). Įvarčius pelnė Paulius Sirotavičius ir Osvaldas Šarauskas. Tiesa, kėlinio pabaigoje „Nemuno“ komanda sugebėjo rezultatą sušvelninti (1:2, Darius Urbelionis).

Po pertraukos situacija aikštelėje pasikeitė kardinaliai. Dabar (antrojo kėlinio pradžioje) įvarčiai krito į „Pozityvūs“ komandos vartus. O įvarčius mušė tas pats Darius Urbelionis (3:2). Kėlinio pabaigoje tašką rungtynėse padėjo Eitvydas Juškevičius, pelnęs ketvirtąjį Prienų komandos įvartį (4:2).

Tiesa, šios rungtynės tapo ypatingomis ne tik pelnytais įvarčiais, bet ir parodytomis dviem raudonomis kortelėmis.

Nemunas“ įsitvirtino kaip lyderis, o „Pozityvūs“ nukrito į ketvirtąją poziciją.