„Prienų“ komandos septynetukas Pasvalyje nesurado kelių link pergalės

IMGP4229Gruodžio 30 d. „Prienų“ krepšininkai Pasvalyje žaidė LKL čempionato išvykos rungtynes su „Pieno žvaigždžių“  komanda.

Pirmojo kėlinio pradžia (2:7) ir netgi visas pirmasis kėlinys (16:16) parodė, jog Tado Stankevičiaus auklėtiniai pabandė pakovoti dėl pergalės šiose rungtynėse. Deja, antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pagerino gynybą ir „Prienų“ puolimas pradėjo strigti, o Pasvalio komandai, atvirkščiai, varžovų krepšys atsirišo. Ir po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkai jau turėjo 12 taškų pranašumą (43:31). Šiame ketvirtyje Pasvalio komandos persvara buvo pasiekusi 15 taškų.
Po didžiosios pertraukos  „Prienų“ komandai nepavyko perimti iniciatyvos ir „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai toliau diktavo savo sąlygas. Skirtumas pradėjo augti ir vienu metu jau siekė 28 taškus (70:42). Tiesa, prieniškiai trečiojo kėlinio pabaigoje sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 22 taškų (75:53).
Ketvirtajame kėlinyje pasikartojo trečiojo kėlinio scenarijus. Aikštelės šeimininkų pranašumas padidėjo iki 32 taškų (92:60). Ir tada sublizgėjo „Prienų“ komanda, laimėjusi keleto minučių atkarpą 12:2 ir sumažinusi skirtumą iki 22 taškų (94:72).
Iki rungtynių pabaigos prieniškiams pavyko dar atkovoti vieną tašką (95:74), bet tai neapsaugojo nuo gan skausmingo pralaimėjimo, kuris nubloškė „Prienų“ komandą į 9 turnyrinės lentelės vietą.
Prieniškių gretose rezultatyviausias buvo  Ovidijus Varanauskas (21 taškas), Giedrius Staniulis (14 taškų ir 12 atkovotų kamuolių) ir Domantas Šeškus (13).