„Prienų“ klubo valdyba suformavo biudžetą ir paskelbė komandos formavimo pradžią

Liepos 17 d. Prienų sporto ir pramogų arenoje posėdžiavusi krepšinio klubo „Prienai“ valdyba aptarė esamą situaciją ir priėmė svarbius sprendimus.

Pasak vieno iš pagrindinių klubo rėmėjų Antano Guogos, situacija klube aiški,  suformuotas ateinančio sezono biudžetas, sudaryti grafikai įsiskolinimams padengti.

seskus_bartuska-400x261

Komandos mecenato teigimu, Prienų „Tonybet“ komandos vyr. treneris Virginijus Šeškus gali formuoti komandą, o jinai ir šiais metais bus išskirtinai lietuviška.

A. Guoga pabrėžė, jog komandoje laukiami visi talentingi Lietuvos žaidėjai, kurie turi svajonių žaisti pačiame aukščiausiame lygyje, o Prienai buvo ir bus būtent tuo tramplinu, kuris padės  svajonių išsipildymui.

 Pasak rėmėjo, „Tonybet“ komanda dalyvaus ne viename priešsezoniniame turnyre, o pirmiausiai vyks į Honkongą, paskui į Airiją.

A. Guoga, kalbėdamas apie komandos galimybes žaisti VTB Vieningosios lygos turnyre, pasakė, jog pats asmeniškai dalyvauja derybose ir tiki, jog sprendimas bus priimtas atsižvelgiant į sportinį principą. Tiesa, vėliau pridūrė, jog gerbs bet kokį VTB lygos vadovybės verdiktą.

Prienų „Tonybet“ komandos vadovas Aurimas Bartuška teigė, jog VTB Vieningosios lygos vadovas A. Širokov yra pasakęs jam asmeniškai, jog lygos vadovybė svarsto septynių komandų galimybes užimti vakansinę vietą ir kad tarp tų kandidatų yra ir Prienų ekipa.

Komandos vadovas taip pat pabrėžė, jog artimiausiu metu gali būti pasirašyti pirmieji 2013/2014 m. kontraktai su žaidėjais.

Taip pat skaitykite

6 komentarai

  1. prieniete

    Man visvien gražiaus skambėjo pavadinimas „Prienai“ ar kai „Rūdupis“ vadinosi. Kažkaip lietuviškiau…

  2. Saulius

    yra krepsinio sporto klubas ,,Prienai“, okomanda Prienų ,,TonyBet“, jei kam neaisku ir nesugebat susizinot