Prienų KKSC viešnagė Užpaliuose: dvi G. Maceinos techninės pražangos ir trečiasis pralaimėjimas

IMGP0610

Gruodžio 7 d. Prienų KKSC krepšininkai žaidė išvykos rungtynes su „Užpalių“ komanda. Deja, rungtynės susiklostė ne itin sėkmingai. Po prastai sužaisto antrojo kėlinio (18:33), Gedimino Maceinos pašalinimo iš aikštelės trečiojo kėlinio viduryje už dvi technines pražangas, tapo aišku, kad Prienų KKSC krepšininkai patirs trečiąjį pralaimėjimą (73:93).

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova (25:22), bet antrasis kėlinys virto tikru pragaru ir po dviejų kėlinių Prienų KKSC taškų deficitas siekė net 18 taškų (58:40). Trečiajame kėlinyje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 15 taškų (76:61).  Visgi, ketvirtajame kėlinyje iniciatyva vėl grįžo į aikštelės šeimininkų rankas ir „Užpaliai“ laimėjo rungtynes 20 taškų skirtumu (93:73).

IMGP0571

Prienų KKSC komandai daugiausiai taškų pelnė Gediminas Maceina (20) ir Šarūnas Stiklakis (21).