Prienų KKSC krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę

IMGP27781

Lapkričio 16 d. Prienų KKSC krepšininkai išvykoje žaidė RKL „B“ diviziono „B“ pogrupio rungtynes su Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ komanda. Po permainingo pirmojo kėlinio (29:25), antrajame svečiai iš Prienų pagerino gynybą ir šėlo puolime (42:56). Po didžiosios pertraukos Pauliaus Ivanausko auklėtiniai išlaikė žaidimo gijas savo rankose ir ne tik išsaugojo turėtą persvarą, bet ir ją padidino iki 19 taškų (53:72), o į ketvirtą kėlinį įžengė su 16 taškų skirtumu (56:72).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje prieniškiai savo pranašumą padidino iki 23 taškų (58:81). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3,5 min. (65:88) Prienų KKSC strategas išėmė iš žaidimo pagrindinio penketo žaidėjus ir leido pažaisti jaunimu. Tada aikštelės šeimininkai spurtavo 11:0 ir sumažino skirtumą iki 12 taškų (76:88). Bet ką nors nuveikti daugiau laiko jau nebuvo. Prienų KKSC komanda iškovojo ketvirtąją pergalę ir išliko tarp pogrupio lyderių.

Prienų komandai 22 taškus pelnė komandos kapitonas Gediminas Maceina, po 17 taškų prie pergalės pridėjo Ernestas Mankauskas ir Šarūnas Stiklakis (11 atkovotų kamuolių). 10 taškų Raimundo Gerbutavičiaus sąskaitoje.

Lapkričio 17 d. mūsų krašto krepšininkai susitiks su Rokiškio „Feniksu“. Rungtynės vyks Prienų KKSC salėje. Pradžia 14.00 val.