Prienų KKSC komanda prasimušė į Paplūdimio futbolo taurės finalinį ketvertą

39568509_1604660909638055_5476641656738414592_n

Rugpjūčio 17 d. Palangoje vyko Lietuvos paplūdimio futbolo taurės varžybos, kuriose dalyvavo 8 komandos. Jose varžėsi ir Prienų KKSC komanda. Primename, jog Prienų KKSC suburta paplūdimio ekipa šiemet pirmą kartą dalyvavo Lietuvos paplūdimio čempionate, kuriame buvo užimta 6-oji vieta.

39504307_1604657819638364_6373992936283045888_n

Dalyvavimas Paplūdimio taurės varžybose buvo savotiškas komandos jėgų patikrinimas. Ir vyrai pasistengė iš peties. Komandos buvo suskirstytos į grupes po 4 ekipas. Prienų KKSC futbolininkai pateko į vieną grupę su Vilniaus komandomis „Audra“ ir FCI bei Tauragės ekipa.

39515445_1604657436305069_1879417683741507584_n

Prieniškiai grupėje iškovojo 2 pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą. Prienų KKSC vyrai įveikė Tauragės (3:1) ir Vilniaus FCI (3:1) komandas, bet turėjo pripažinti būsimųjų Taurės laimėtojų Vilniaus „Audros“ komandos pranašumą (0:3). Užimta antroji vieta grupėje leido komandai pratęsti kovą finaliniame ketverte.

Deja, pusfinalyje prieniškiai 0:3 pralaimėjo IGOL komandai, o kovoje dėl trečiosios vietos nusileido „Avelitai“ (0:2).

Prienų KKSC komanda užėmė ketvirtąją vietą, praleidusi į priekį tik Lietuvos paplūdimio futbolo lyderius.