kvitrina.com
Balandžio 6 d. Panevėžyje vykusiame Lietuvos „B“ lygos badmintono komandiniame čempionate dalyvavo ir jungtinė, iš įvairių šalies badmintono klubų žaidėjų sudaryta Prienų KKSC komanda (vadovas Algirdas Kepežinskas).
Prienams atstovavo Rasa Radžiūnaitė, Neringa Žvirblytė (Balbieriškio BK „Svajonė“), Augustas Valatka (Prienų BSK) bei Aivaras Kvedarauskas (JSO), Dominga Sitavičiūtė (CBC), Tomas Tiškus (Šiauliai).
Varžybos vyko vienetų, dvejetų, mišrių dvejetų grupėse.
Grupės varžybose Prienų KKSC komanda vienodu rezultatu 3:2 įveikė „PBK1“ ir „Gi&Co“ badmintonininkus ir užėmė pirmąją vietą bei iškovojo teisę žaisti dėl čempionų vardo.
Deja, nors finalinis susitikimas vėl baigėsi rezultatu 3:2, bet šį kartą nugalėjo varžovai – „PLAY international“ komanda. Prienų KKSC komanda liko antra.
Komandinio čempionato nuostatai nereglamentuoja, kaip turi būti sudaromos komandos, todėl jas vadovai sudaro laisvai. Tiesa, būtų smagu, kad po Prienų KKSC komandos vardu susitelktų mūsų krašte užauginti badmintonininkai. Pasak Prienų KKSC trenerio Algirdo Kepežinsko, tai galės įvykti tada, kai paaugs dabartinis treniruotes lankantis jaunimas.
Primename, jog badmintono pradininkas rajone yra Rimantas V. Sidaravičius, kuris įkūrė Balbieriškio badmintono klubą „Svajonė“ bei užaugina ne vieną gerą badmintonininką. Šių metų Prienų KKSC komandoje žaidė dvi BBK „Svajonė“ žaidėjos.
Prienų rajone yra dar du badmintono klubai – Prienų badmintono sporto klubas ir Prienų badmintono klubas. Deja, tarp klubų yra šiokia tokia trintis. Vyksta ne visada „švari“ žaidėjų migracija. Tiesa, klubų vadovai teigia, kad žaidėjai pereina iš klubo į klubą be jokių vilionių. Primename, jog rajono klubų badmintonininkai sėkmingai pasirodė Mokinių žaidynėse ir atstovavo ne tik mūsų krašto mokykloms.