Prienų KKSC futbolininkų startas Kupiškyje – pralaimėjimas po baudinių ir triuškinama pergalė 

210824741_3807791035991687_4505574197831209724_n

kvitrina.com

Liepos 6 d. Kupiškyje vyko  „Stiklitos“ paplūdimio futbolo čempionato II turas. „A“ pogrupyje rungtyniaujanti Prienų KKSC komanda  (treneris Dainius Ališauskas) sužaidė dvejas rungtynes ir patyrė vieną pralaimėjimą bei iškovojo triuškinamą  pergalę.

Pirmosiose rungtynėse su aikštelės šeimininkais „Narjantos“ futbolininkais Prienų komanda po Donato Mekionio įvarčio pirmavo (1:0), bet paskui praleido tris įvarčius iš eilės (1:3). Bet komanda nesupanikavo. Po Viliaus Giedraičio ir Edgaro Buzaus taiklių smūgių rezultatas buvo išlygintas (3:3). Aikštelės šeimininkai dar kartą išėjo į priekį (3:4). Likus iki pagrindinio laiko pabaigos apie 20 sek. Povilas Andriukevičius buvo neleistinai sustabdytas ir pats mušė baudą. Smūgis buvo be priekaištų ir kamuolys atsidūrė varžovų vartuose (4:4).

Pratęsimo kėliniai baigėsi be įvarčių. Deja, baudinių serijoje Prienų KKSC futbolininkai nusileido „Narjantos“ komandai 2:3.

Antrasis susitikimas prasidėjo analogiškai. Povilas Andriukevičius įmušė įvartį į „Olimpo SC“ komandos vartus (1:0). Tiesa, varžovai greitai rezultatą išlygino (1:1). Bet šiose rungtynėse žaidimo eiga buvo Prienų komandos rankose. Vilius Giedraitis (2), Povilas Andriukevičius ir Povilas Damynas sukrovė 4 įvarčių persvarą (5:1). Varžovai pelnė antrąjį įvartį ir sušvelnino atsilikimą (2:5), bet iškart buvo nubausti dviem Edgaro Buzo taškais (2:7). Į trečiąjį varžovų pelnytą įvartį (3:7) Prienų komanda atsakė keturiais (3:11).  Jų autoriais tapo Žygimantas Grinevičius, Egidijus Pašukevičius, Povilas Andriukevičius ir Donatas Mekionis.

Deja, rungtynių pabaigoje komanda atsipalaidavo ir praleido 3 įvarčius į Juliaus Strampicko saugomus vartus.

Prienų KKSC komanda savo grupėje užėmė trečiąją vietą ir liepos 24 d. Ignalinoje susikaus su antrojoje vietoje „B“ grupėje likusia „Igol“ komanda.

Grupės varžybose Prienų KKSC komandai daugiausiai įvarčių pelnė Vilius Giedraitis (7), Povilas Damynas (4), Povilas Andriukevičius (4), Edgaras Buzas (4), Donatas Mekionis (3). Dar trys žaidėjai pelnė po vieną įvartį.

Organizatorių nuotraukos

Taip pat skaitykite