Prienų KKSC futbolininkai po dramatiškų kovų iškovojo lygiąsias ir pralaimėjo vieno įvarčio skirtumu

IMGP7960

Per dvejas paskutines „Let’s Go“ pirmenybių rungtynes  Prienų KKSC futbolininkai pelnė net 10 įvarčių. Deja, į savo vartus praleido 11.
Rungtynėse su FK „Garliava“ Dainiaus Ališausko auklėtiniai parodė tvirtą charakterį ir ne tik grįžo į žaidimą (0:2, 1:3) po prastos pradžios, bet, pelnydami 4 įvarčius iš eilės, įgijo 2 įvarčių persvarą (5:3). Deja, varžovai rezultatą išlygino (5:5). Likus iki rungtynių pabaigos 38 sek. Prienų komanda vėl išėjo į priekį (6:5), bet per likusį laiką pergalingo rezultato neišlaikė (6:6).
Panašios buvo ir rungtynės su FK „Aleksotas“. Tiesa, po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (2:2). Antrajame kėlinyje prieniškiai įmušė dar du įvarčius, bet varžovai sugebėjo pelnyti vienu įvarčiu daugiau (4:5).

Po penkių turų Prienų KKSC komanda surinko 4 taškus, įmušė 21 įvartį, praleido 27.

Komandos žaidimas tikrai gerėja, beliko sulaukti daugiau pergalių.