Prienų KKSC-2013 taurės turnyre prieniškiai liko antri

Sausio 4 d. Prienų KKSC mini arenoje vyko futbolo turnyras šios įstaigos taurei laimėti. Jame dalyvavo keturios komandos: Prienų KKSC, Vilkaviškio KKSC, Jonavos KKSC ir Kauno „Fortūna“.

Turnyrą organizavo Prienų KKSC treneris Gintaras Budrikas. Prizus įsteigė Lietuvos futbolo federacija, Juozo Palionio labdaros ir paramos fondas, VšĮ „Krašto Vitrina“ ir savivaldybės Kultūros, sporto ir jaunimo skyrius.
Turnyras vyko rato sistema. Pirmi į aikštelę išbėgo Kauno „Fortūnos“ ir Vilkaviškio SC komandos. Kauniečiai lengvai įveikė vilkaviškiečius (7:0). Prienų ir Jonavos KKSC komandų rungtynėse buvo pelnyta net 14 įvarčių, o nugalėjo aikštelės šeimininkai rezultatu 8:6. Permainingai vykusias rungtynes tarp „Fortūnos“ ir Jonavos KKSC komandų vieno įvarčio skirtumu laimėjo kauniečiai (4:3). Aikštelės šeimininkai lengvai (7:1) susitvarkė su Vilkaviškio SC futbolininkais.
Po to susitiko Prienų KKSC ir Kauno „Fortūnos“ komandos. Būtent šiose rungtynėse sprendėsi, kuri ekipa bus pirma, o kuri – antra.
Po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus (3:3). Antrame kėlinyje kauniečiai pelnė ketvirtą įvartį, bet aikštelės šeimininkai labai greitai atstatė pusiausvyrą (4:4). Ir, kai atrodė, jog rungtynės pasibaigs taikiai, kamuolys, skambant rungtynių pabaigos sirenai, įskrido į prieniškių vartus (4:5).

Ši pergalė kauniečiams atverė kelią į pirmą vietą, o prieniškius nustūmė į antrąją vietą.
Paskutinėse turnyro rungtynėse Jonavos KKSC futbolininkai 4:0 įveikė Vilkaviškio SC komandą ir tapo trečios vietos laimėtojais.

Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, prizininkai – ir medaliais.
Turnyro organizatoriai ir rėmėjai taip pat įteikė turnyro dalyviams ir asmeninius prizus. Geriausiais savo komandose buvo pripažinti Benas Kailius (Fortūna), Jokūbas Damarackas (Jonava), Mantas Krikščiūnas (Vilkaviškis), Aivaras Zagurskas (Prienai).
Geriausiu turnyro vartininku buvo pripažintas Laurynas Klimas (Fortūna), puolėju – Edvinas Derevenko (Fortūna), gynėju – Povilas Damynas (Prienai). Taip pat buvo įteiktas prizas valingiausiam turnyro žaidėjui – prieniškiui Lukui Valukoniui.

Taip pat skaitykite