Prienų Justino Marcinkevičiaus viešajai bibliotekai įteikta nominacija „Lietuviškiausia biblioteka 2013“

nominacija1Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija šiais metais pirmą kartą organizavo konkursą Lietuvos viešųjų bibliotekų ir jų padalinių Metų nominacijoms gauti. Gegužės 21 dieną Kėdainiuose vyko Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų visuotinis asociacijos narių susirinkimas.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešajai bibliotekai įteikta nominacija „Lietuviškiausia biblioteka 2013“. Nominacija viešajai bibliotekai skirta už įdomias iniciatyvas skaitymo skatinimo srityje ir gimtosios kalbos bei literatūros puoselėjimo tradicijas.

Jau daugelį metų ypač artimas ir nuoširdus ryšys biblioteką sieja su kraštiečiais rašytojais ir literatūros mokslininkais. Čia vyksta netradicinės pamokos, organizuojami konkursai ir literatūrinės kelionės rašytojų gyvenimo bei kūrybos keliais. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka yra vienintelė šalies biblioteka, kasmet leidžianti mokinių kūrybos knygas. Šie ir kiti nuveikti darbai ir padėjo bibliotekos kolektyvui pelnyti šį prasmingą apdovanojimą.

k

 

 

Prienų rajono savivaldybės administracijos

Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus informacija

Taip pat skaitykite