Prienų GMP medikai dalyvavo V tarptautinėse GMP žaidynėse

Rugsėjo 29-spalio 1 d. Dubingiuose (Molėtų r.) vyko penktosios tarptautinės greitosios medicinos pagalbos žaidynės, kuriose dalyvavo 29 Lietuvos ir 5 užsienio komandos. Kaip visada, žaidynėse savo profesinį pasiruošimą demonstravo ir Prienų GMP medikai. Pasak komandos vadovo Prienų PSPC vyr. gydytojo Artūro Ivanausko, rajono greitosios medicinos pagalbos medikai dalyvavo visose penkeriose žaidynėse. Anot A. Ivanausko, prizinių vietų nebuvo iškovota, tačiau komanda pasirodė gerai – buvo atliktos visos užduotys.

Prienų PSPV vyr. gydytojas teigė, jog dalyvavimas žaidynėse padeda GMP darbuotojams kasdieniniame darbe, nes stebint kolegų veiksmus išmokstama geriau ir greičiau priimti sprendimus, nuo kurių priklauso žmogaus gyvybė.

A. Ivanauskas įsitikinęs, jog dalyvavimas žaidynėse – tai investicija į žmonių išsaugotas gyvybes, tobulėjimas ir puiki treniruotė. Šiemet Prienų GMP atstovavo bendruomenės slaugytojos Naktelė Kazakevičienė, Aušra Juravičienė, sanitaras Povilas Marčiulynas.

„GMP medikui būtina nuolat mokytis ir tobulėti, o žaidynės tai gera vieta įgūdžiams lavinti ir įgyti naujos patirties“, – reziumavo A. Ivanauskas.

Taip pat skaitykite