Prienų futbolo mokykloje – naujas, kilęs iš Prienų, vaikų treneris 

Liudas Bagdonas

Ignas Mineikis

Prienų futbolo mokykla tęsia savo misiją pritraukti prie jaunosios kartos ugdymo iš Prienų kilusius trenerius. Buvo pristatytas Liudas Bagdonas, prieniškis, kuris lankė Nemuno ir „Ąžuolo“ pradines mokyklas, o vėliau baigė Birštono gimnaziją. Liudas krimto socialinius mokslus, bet suprato, jog nuo septynerių metų lankomas futbolas (treneriai Kęstutis Deltuva, Gintaras Budrikas) ir 12 metų atstovavimas įvairaus amžiaus Prienų jaunimo komandoms, o vėliau ir pagrindinei komandai, yra jo ateitis. Pasak Liudo, vaikų trenerio karjerą jis pradėjo prieš ketverius metus, darbuojasi „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijoje. O nuo šiol Liudas treniruos dvi vaikų grupes ir Prienų futbolo mokykloje.

Liudo teigimu, jo apsisprendimą priimti Kęstučio Deltuvos kvietimą dirbti Prienų futbolo mokykloje paskatino jo vizija paversti Prienų futbolo mokyklą viena geriausių šalyje.

Kęstutis Deltuva akcentavo, jog nuo pat pradžių buvo nubrėžta misija suvienyti Prienų futbolo bendruomenę ir sukurti sistemą, kurioje nuo mažens būtų ugdomi vietiniai futbolininkai.

Pasak K. Deltuvos, Liudas dirba su didžiuliu noru ir užsidegimu, turi pedagoginės patirties ugdant vaikus, tikras prieniškis, ir todėl smagu, jog jis sutiko prisijungti prie savos komandos.

Tai bus didelė pagalba vaikų ir kitų FK „Prienai“ klubo komandų treneriui Tomui Jonykai.

Taip pat skaitykite